Vítejte na internetových stránkách společnosti Schneider Electric

Vítejte na našich internetových stránkách.

Pro zobrazení dostupných produktů si můžete zvolit jinou zemi. Případně můžete přejít na globální internetové stránky, pokud chcete zobrazit informace o společnosti.

Zvolit jinou zemi nebo region

  • Default Alternative Text

   Robotické buňky se 4-osými roboty

  Default Alternative Text

  Vaše firemní potřeby jsou unikátní.

  Pick & place jsou první volbou pro automatizaci balicích procesů s chaotickými produktovými toky. Samostatné robotické buňky, což jsou roboty s vlastními dopravníky, se stávají populární alternativou integrace robotů ve strojích. Požadavky na snazší integraci v lince, flexibilitu a opakovatelnou použitelnost vyžadují inteligentní a integrovanou automatizační architekturu, která neomezuje řídicí hardware robota na jednoho výrobce.

  Naši odborníci vám pomáhají v průběhu celého životního cyklu stroje.

  Obrázek, Machine LifecycleSolutions, Průmyslová výroba, ovládání strojů
  • Řešení

   Architektura na bázi Sercos se synchronizovanými osami a pohybovým kontrolérem LMC106 je příkladem architektury pro ekonomické řízení samostatného robota. Buňka je tvořena delta nebo portálovým robotem a dvěma dopravníky pro vstup a výstup materiálu. Pohonný systém robota je plně integrován v automatizačním řešením buňky. Kromě kontroléru PacDrive není potřeba žádný další hardware. Je možné použít standardní inženýrské nástroje a servopohony Lexium.
  • Klíčové výhody

   • Architektura PacDrive 3 je založena na prověřené technologii logického řízení pohybu, která propojuje funkce PLC, pohybu a robotů v jedné hardwarové platformě.
   • Centralizovaná systémová architektura PacDrive 3 je ideálním řešením pro řízení velké řady výrobních a manipulačních zařízení a robotů se servopohony.
   • PacDrive 3 řídí více než 80 tisíc strojů po celém světě.
  • Vychytávky

   • Automatizační architektury na bázi PacDrive 3 je možné přizpůsobit konfiguracím od 0 do 99 servo os.
   • K dispozici je kompletní robotická knihovna podporující portálové/kartézské roboty, delta roboty, kloubové roboty, SCARA roboty a nestandardní roboty. Programování usnadňují různé interpolace a funkce pro sledování pásu, omezení akcelerace nebo integrace optiky.