Vítejte na internetových stránkách společnosti Schneider Electric

Vítejte na našich internetových stránkách.

Pro zobrazení dostupných produktů si můžete zvolit jinou zemi. Případně můžete přejít na globální internetové stránky, pokud chcete zobrazit informace o společnosti.

Zvolit jinou zemi nebo region

  • Default Alternative Text
   Poskytuje komplexní inteligenci elektrického systému vašeho datového centra.

   StruxureWare™ Power Monitoring

   Poskytuje komplexní inteligenci elektrického systému vašeho datového centra.

  • Čtěte

   • Read more about Schneider Electric solutions

    Bílá kniha č. 107
    Jak software pro správu infrastruktury datových center zlepšuje plánování a snižuje provozní náklady

    Obchodní manažeři požadují od svých IT pracovníků, aby převáděli datová centra z nákladových středisek na střediska vytvářející obchodní hodnotu. Bílá kniha č. 107 ukazuje, jak může software Data Centre Infrastructure Management (DCIM) zjednodušit provozní procesy, snížit náklady a urychlit doručování informací. Přečtěte si Bílou knihu č. 107
   • Read more about Schneider Electric solutions

    Bílá kniha č. 170
    Vyhnutí se běžným úskalím při hodnocení a realizaci řešení DCIM

    Mnoho uživatelů, kteří investovali do softwaru Data Center Infrastructure Management (DCIM), získalo výrazné výhody, někteří však ne. Výzkum odhalil řadu úskalí, kterých by se koncoví uživatelé měli při hodnocení a realizaci řešení DCIM vyvarovat. Volba nevhodného řešení v kombinaci s neadekvátními procesy a nedostatky v oblasti odpovědnosti / vlastnictví / znalostí může poškodit schopnost zvolené sady nástrojů dodávat hodnotu, pro kterou byly navrženy. Tento dokument popisuje tyto obvyklé problémy, a poskytuje praktický návod, jak se jim vyhnout. Přečtěte si Bílou knihu č. 170
  • Učte se

   Společnost Schneider Electric je uvedena jako přední společnost ve zprávě Gartner Magic Quadrant pro správu infrastruktury datových center společnosti Gartner.


   Stáhněte si kopii zprávy Gartner 2014 Magic Quadrant. Společnost Schneider Electric je uvedena jako přední společnost ve zprávě Gartner Magic Quadrant pro správu infrastruktury datových center společnosti Gartner.

   Schneider Electric je na vrcholu seznamu společností v odvětví řízení spotřeby energie společnosti Navigant Research


   Stáhněte si kopii zprávy o lídrech na seznamu společnosti Navigant Research: Vytváříme systémy řízení spotřeby energie. Schneider Electric je na vrcholu seznamu společností v odvětví řízení spotřeby energie společnosti Navigant Research
  • Sledujte

   • Překonejte velké výzvy se systémem StruxureWare for Data Centers

    Operátoři datových center: Chcete řídit výkonnost podniku při zachování firemních zdrojů? Softwarová sada StruxureWare for Data Centers od firmy Schneider Electric vám to umožní.
   • StruxureWare™ for Data Centers: Optimalizace a využití

    Se zvyšováním hustoty datových center se optimalizace a využití stávají klíčovými prvky k prodloužení životnosti vašeho stávajícího datového centra. Podívejte se, jak může StruxureWare™ umožnit optimalizaci a využití kapacity datového centra. StruxureWare™ podporuje datová centra po celém světě.
   • StruxureWare™ for Data Centers: Úvod do DCIM

    Zvládat složitost vašeho prostředí datových center může být náročné. Získejte informace o otázkách, které mají dopad na fyzickou vrstvu, a způsobech, jak je můžete vyřešit pomocí řešení, která jsou dnes dostupná na trhu.
   • Funkce programu StruxureWare™ Data Center Operation for Co-location

    Hiren Lad, softwarový architekt společnosti Schneider Electric, poskytuje přehled klíčových funkcí StruxureWare™ Data Center Operation for Co-location - softwarového balíku pro datová centra s více nájemníky.
   • Den v životě programu StruxureWare For Data Centers Facility Manager

    Animovaná sekvence interakcí mezi programy Data Center Facility Manager a StruxureWare for Data Centers.