Vítejte na internetových stránkách společnosti Schneider Electric

Vítejte na našich internetových stránkách.

Pro zobrazení dostupných produktů si můžete zvolit jinou zemi. Případně můžete přejít na globální internetové stránky, pokud chcete zobrazit informace o společnosti.

Zvolit jinou zemi nebo region

  • Default Alternative Text
   Jednoduchá a konkurenceschopná řešení pro řízení stavebních jeřábů, přizpůsobitelná až po pokročilou úroveň funkcionality

   Stavební jeřáby: Samostavitelné jeřáby

  Výchozí alternativní text

  Výzvy

  Jednoduchá, snadno nastavitelná řešení. Modulární přístup pro všechny řady strojů, až k pokročilým funkcím. Minimalizovaná kabeláž. Preventivní údržba a vzdálené monitorování. Globální podpora a dostupnost náhradních dílů.
  Výchozí alternativní text

  Řešení ovládání samostavitelného jeřábu

  Inteligentní automatizační řešení pro vaše aplikace stavebních jeřábů.

  Fakta

  • Výchozí text Použití ​​frekvenčních měničů zabraňuje přehřátí motorů a současně snižuje spotřebu energie.
  • Výchozí text Testované, ověřené a zdokumentované architektury (TVDA) zajišťují funkčnost řešení. Snadná konstrukce díky schématu zapojení a rozpisu materiálu
  • Zelená ikona laptopu Předpřipravený software obsahující naši knihovnu zdvihacích funkcí, kompatibilní se standardními architekturami zdvihů.
  • Výchozí text Rozsáhlá knihovna zdvihacích funkcí pro jeřáby, zahrnující veškeré požadavky na moderní jeřábový systém, plus pokročilé funkce, jako například ochrana proti kymácení.
  • Výchozí text Globální podpora na pracovišti v jakémkoli jazyce. Od návrhu až po dokončení, od provozu až po zlepšování. Schneider Electric je stále s vámi.
  • Výchozí text Bezpečnost jeřábů: Naše řešení pro zdvihací zařízení jsou v souladu s normou ISO EN 13849-1, a umožňují snadnou certifikaci pro ochranu osob a zboží.