Vítejte na internetových stránkách společnosti Schneider Electric

Vítejte na našich internetových stránkách.

Pro zobrazení dostupných produktů si můžete zvolit jinou zemi. Případně můžete přejít na globální internetové stránky, pokud chcete zobrazit informace o společnosti.

Zvolit jinou zemi nebo region

  • Default Alternative Text
   Velká datová centra

   Velká datová centra

   Řešení pro životní cyklus vašeho datového centra nad 1MW

   • T5 Data Centers

    In this customer testimonial video, the President & CEO T5 Data Centers discusses their data center setup, and why they chose Schneider Electric as their infrastructure partner.

   • Skvělé řešení na chladném místě

    Schneider Electric nainstaloval první systém EcoBreeze v Americe! Podívejte se, jak nové známé kolokační zařízení od Cogeco Data Services v Barrie ve státě Ontario používá naše chladicí zařízení.

   • Pohodlná a efektivní kolokace

    Zařízení kolokace datového centra DataBank zajišťuje pohodlí a stává se efektivnějším pomocí řešení pro datová centra společnosti Schneider Electric.

   • Digitální nemocnice

    Mercy Health je špičková zdravotnická organizace, která si nás vybrala jako partnery pro spolupráci při řešení veškerých svých potřeb týkajících se datových center za posledních šest let. Spolupráce se společností Schneider Electric umožnila společnosti Mercy posunout svůj obchodní model z nemocnice podporované datovým centrem na systém datových center podporující nemocnice.

    Úzká chodba IT místnosti.

    Výzvy

    Potřebujete datové centrum, které drží krok s dnešním explozivním tempem podnikání na bázi cloudu a zpracování velkých objemů dat. Toto datové centrum musí být spolehlivé, efektivní a škálovatelné, a musí uchovávat vaše data v bezpečí. Chcete-li řídit výkonnost podniku, potřebujete monitorovat a ovládat celou vaši fyzickou infrastrukturu prostřednictvím automatizace a integrace správy datových center.
    Produktový snímek muže stojícího v IT serverové místnosti.

    Velká datová centra

    Proč s námi spolupracovat

    • Ikona pro datová centra a sítě Řešení pro datová centra s kompletními službami Schneider Electric je předním poskytovatelem řešení datových center s kompletními službami, od stojanu po řadu, od místnosti až po budovu.
    • Výchozí text
Velká datová centra Náš zjednodušený a zlepšený přístup snižuje náklady, zvyšuje rychlost, výkon, dostupnost, škálovatelnost a výkonnost.