• Default Alternative Text
  Zajistěte dostupnost vaší brány pro vaše cloudové služby a firemní aplikace.

  Síťové prostory

  Zajistěte dostupnost vaší brány pro vaše cloudové služby a firemní aplikace.

  • Malé a výkonné IT řešení pro serverové místnosti a síťové prostory

   Větší není vždy lepší. APC společnosti Schneider Electric dokáže změnit jakýkoli malý síťový prostor na IT prostředí, s použitím veškerého zařízení, od regálů až po PDU a software pro správu.

  • Verdikt je tu Nejvyšší soud Nevady se spoléhá na naše UPS

   Navzdory častým výpadkům elektrického proudu neztrácí Nejvyšší soud Nevady rytmus, a to díky plánu záložního napájení založenému na systémech UPS APC společnosti Schneider Electric. Fred Aker se zastavil na našem stánku na konferenci Interop 2014, a vysvětlil, jak se soud rozhodl využít tyto systémy ke splnění svých požadavků na zálohování svého datového centra i desktopových systémů.

  • InfraStruXure pro malé IT

   Klíč k provozu sítě 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. InfraStruXure pro malé IT umožňuje IT profesionálům nasazovat své serverové a síťové místnosti jednoduchým, přizpůsobitelným a spravovatelným způsobem.

   Dva muži se dívají do notebooku v datovém centru

   Výzvy

   Potřebujete udržet nebo zvýšit dostupnost vašeho přístupu k firemním a cloudovým aplikacím, a současně zachovat rychlost a šířku pásma připojení k síti. Vaše klíčové výzvy jsou poskytování fyzické a environmentální bezpečnosti, zvýšení viditelnosti prostřednictvím vzdálené správy a proaktivní kontrola provozu.

   Proč spolupracovat se společností Schneider Electric?

   • Ikona času Jednoduché, přizpůsobitelné, spravovatelné řešení InfraStruXure pro malé IT je jednoduchá, adaptabilní a spravovatelná architektura pro prostředí mimo datová centra, například pro serverové místnosti a síťové prostory.
   • Výchozí text Snadno nasaditelná fyzická IT infrastruktura Fyzická infrastruktura Schneider Electric pro malá IT prostředí se snadno konfiguruje, jednoduše objednává a instaluje. Je určena pro síťové prostory a jiná malá IT prostředí.

   Skutečnosti

   • Výchozí text Přistupujte k naší knihovně zdarma dostupných bílých knih o typických aplikacích IT.
   • Výchozí text Použijte voliče webových produktů a řešení ke snadnějšímu plánování a navrhování.
   • Výchozí text Využijte standardizované vzory, a odpovězte na dnešní výzvy škálovatelnou architekturou, která umožňuje růst.
   • Výchozí text Naše plug-and-play komponenty lze snadno používat společně. To usnadňuje nasazení a instalaci.