Vítejte na internetových stránkách společnosti Schneider Electric

Vítejte na našich internetových stránkách.

Pro zobrazení dostupných produktů si můžete zvolit jinou zemi. Případně můžete přejít na globální internetové stránky, pokud chcete zobrazit informace o společnosti.

Zvolit jinou zemi nebo region

  • Default Alternative Text

   Řešení pro telemetrický systém

   Spolehlivá a udržitelná řešení pro maximální využití vašeho vzdáleného majetku

  • Anglian Water: Udržování tekoucí vody

   Podívejte se, jak řešení PlantStruxure™ od Schneider Electric pomohlo společnosti Anglian Water maximalizovat pohotovost a účinnost jejich vodního provozu.

  Výchozí text

  Výzvy

  Potřebujete maximalizovat produkci v terénu při současném zvyšování bezpečnosti na pracovišti a snižování celkových nákladů na vlastnictví. Přenos dat z vašeho vzdáleného majetku musí být bezpečný a spolehlivý. Potřebujete také zjednodušit rozhodování a umožnit snadné nasazení a konfiguraci s rozšiřitelnou a flexibilní architekturou.
  Zobrazení stavu udržitelnosti, analýza velkého množství dat na více počítačových obrazovkách.

  Řešení pro dálkové monitorování

  Veškerý váš místní a vzdálený majetek ve stejné architektuře

  Proč s námi spolupracovat

  • Výchozí text

   Telemetrické systémy PlantStruxure a vzdálené architektury

   Pomáháme vám efektivně spravovat vaše vzdálené provozy a majetek během jejich životního cyklu a zajišťovat optimální návratnost vašich investic. Transformujeme provozní data na informace, které jsou důležité a užitečné pro zlepšení vaší obchodní činnosti.

  • Ikona grafu

   Větší schopnosti pro lepší výsledky

   Inteligentní, efektivní, spolehlivé a udržitelné řízení vaší dálkové kritické infrastruktury, s kompletními, integrovanými nabídkami od terénu až po podnikovou úroveň: kontrola nákladů na vlastnictví, bezpečný a spolehlivý systém SCADA, větší účinnost, dodržování bezpečnostních předpisů a regulačních předpisů.

  Fakta

  • Výchozí text Zlepšete využití energie na vaší straně, což pomůže minimalizovat náklady na výrobu a dopad na životní prostředí.
  • Výchozí text S použitím dat v reálném čase zlepšete výrobu, řízení energií a zásobník.
  • Výchozí text Zvyšte výrobu a zisk díky řešení pro řízení hlubinného pístového čerpadla Realift.
  • Výchozí text Dosáhněte spolehlivého a efektivního měření průtoku v plynových a kapalných aplikacích díky Realflo 6.91.
  • Výchozí text Maximalizujte výkon při zachování zdrojů se softwarem SCADA Expert ClearSCADA.
  • Výchozí text Zajistěte řízení systémů kritické infrastruktury s použitím našich integrovaných, odolných a spolehlivých řešení pro telemetrii a vzdálený systém SCADA.