Czech Republic

Vítejte na internetových stránkách společnosti Schneider Electric

Vítejte na našich internetových stránkách.

Pro zobrazení dostupných produktů si můžete zvolit jinou zemi. Případně můžete přejít na globální internetové stránky, pokud chcete zobrazit informace o společnosti.

Zvolit jinou zemi nebo region

 • Default Alternative Text

  Řešení pro hybridní automatizaci procesů

  PlantStruxure PES, řídicí systém nové generace, pro digitalizované a energetické zařízení

 • Zařízení na odsolování vody

  Seznamte se s řešením PlantStruxure PES, které pomáhá řídit váš proces odsolování vody snadným, inteligentním a energeticky účinnějším způsobem.

 • Mlékárna

  Podívejte se, jak řešení PlantStruxure PES pomáhá řídit váš mlékárenský proces snadným, inteligentním a energeticky účinnějším způsobem.

 • Cementárna

  Podívejte se, jak řešení PlantStruxure PES pomáhá řídit váš proces výroby cementu snadným, inteligentním a energeticky účinnějším způsobem.

 • Inovativní řídicí systém

  Jean-Pascal Tricoire s nadšením představuje procesní expertní systém PlantStruxure, který vám pomůže zvýšit energetickou a provozní účinnost vašeho zařízení.

  Výchozí text

  Výzvy

  Byly doby, kdy každá významná společnost měla jednu otázku na prvním místě svých programů: Jak můžeme vyrábět a prodávat více? Ale časy se změnily, stejně jako tato otázka. Dnes potřebujete vědět, jak dodávat více při nižší spotřebě energie, menším množství surovin a nižších investičních a provozních nákladech.

  Proč spolupracovat se společností Schneider Electric?

  • Výchozí text

   Neumíte si vybrat mezi PLC/SCADA nebo DCS? Teď už nemusíte.

   Náš DCS pro hybridní průmyslová odvětví, včetně potravinářského průmyslu, vodohospodářství, výroby cementu a kovů a těžby, spojuje energetická a procesní data do jedné platformy, poskytující konzistentní řízení v reálném čase a provozní rozhraní.

  • Výchozí text

   Inovativní řídicí systém navržený pro realitu výroby moderní doby

   Digitalizujte vaše zařízení pro dodávání klíčových systémových dat přímo vašim inženýrům. Urychlete dobu potřebnou k uvedení na trh se zvýšenou standardizací, která zkracuje dobu technické přípravy až o 25 %. Vneste inteligenci do vašeho provozu s křížovými odkazy celého systému, které pomáhají zlepšit rozhodování týkající se výroby.

  Fakta

  • Výchozí text PlantStruxure PES přináší jedno softwarové prostředí pro návrh, provoz a údržbu zařízení, což umožňuje snadnější použití vašeho automatizačního systému.
  • Výchozí text Řešení PlantStruxure PES je podporováno v každé etapě životního cyklu vašeho zařízení, prostřednictvím souboru komplexních služeb dodávaných našimi centry podpory na celém světě.
  • Výchozí text PlantStruxure PES automatizuje aktivní energetický management do vašeho procesu prostřednictvím spojení energetických a procesních dat do jednoho systému.
  • Výchozí text Silné spojení mezi základními komponentami PlantStruxure PES umožňuje vývojářům provádět rychlou konfiguraci, zatímco souběžné technické možnosti umožňují rozložení zátěže při vývoji mezi vaše týmy.
  • Výchozí text PlantStruxure PES snižuje čas, náklady a riziko, které s sebou nese vypracovávání vašeho projektu, s předem definovanými a rozšiřitelnými knihovnami objektů pro specifické aplikace a trhy.
  • Výchozí text Díky PlantStruxure PES dostane správná osoba správné informace ve správný čas, takže může rychleji vyhodnocovat poruchy a vyřešit problémy.