• Engineer involved in facility management

  Řešení pro diskrétní automatizaci

  Využijte špičkových produktů pro optimalizaci vašich diskrétních aplikací.

  • Modicon: oblíbené PLC od roku 1968

   Objevte nebo znovuobjevte bohatou historii Modicon a uvidíte, proč nový Modicon M580 začal novou éru v oblasti řízení průmyslové automatizace.

  • Modicon M580: první ePAC na světě

   Podívejte se, proč si Jim zvolil Modicon M580, první ePAC na světě se sítí Ethernet zabudovanou přímo do jeho jádra. I vy můžete udělat dojem na své kolegy!

  • Altivar Process: ušetřete energii s frekvenčními měniči

   Altivar Process, vůbec první frekvenční měnič s integrovanými službami pro průmyslové aplikace.

  • Zajistěte své zařízení s jedním softwarem s ochranou investic

   Čelíte neplánovaným prostojům, zvýšeným nákladům na údržbu, nedostatku náhradních dílů, nedostatku kvalifikovaných pracovních sil, rostoucím provozním nákladům, problémům s produktivitou a omezením flexibility? Pokud ano, podívejte se na film a uvidíte, jak můžete investovat do perspektivního řešení.

   Dělníci pracující na nějakém zařízení, vodní hospodářství, průmyslová výroba.

   Výzvy

   Průmyslové prostředí se přesouvá. Trendy, jako je například globalizace, digitální revoluce a environmentální osvěta, nutí výrobce, aby vyvážili jejich priority za současného řízení zvýšené produktivity, jednoduchosti a bezpečnosti. Pro splnění těchto stále rostoucích nároků potřebujete strategického partnera, který může poskytnout hluboké odborné znalosti a vědomosti po celou dobu životního cyklu vašich zařízení.

   Proč spolupracovat se společností Schneider Electric

   • Výchozí text Díky špičkovým řešením zaujímáme vedoucí úlohu ve světě automatizace Flexibilita našich architektur umožňuje kombinovat doslova to, co potřebujete pro skutečně přizpůsobené řešení, které odpovídá požadavkům diskrétních průmyslových systémů. Modulární, škálovatelný hardware podporuje celou škálu vstupních/výstupních modulů, spolu se speciálními komunikačními moduly a moduly na bázi fieldbus pro připojení na smart zařízení a provozní přístroje.
   • Ikona grafu Inteligentní připojené produkty pro vaší budoucnost Modicon M580 je první ePAC na světě, se sítí Ethernet zabudovanou přímo do jeho jádra, což vám dává možnost navrhnout vaši automatizační architekturu bez omezení. Altivar Process je první frekvenční měnič s integrovanými službami pro průmyslové aplikace. Magelis GTU je vysoce výkonné rozhraní člověk-stroj s navigací pomocí chytrého telefonu.
   Výchozí text

   Naše řešení pro diskrétní automatizaci

   Otevřené a flexibilní architektury pro větší účinnost

   Fakta

   • Blue mobile device icon Diagnostikujte svou instalaci v reálném čase z vašeho tabletu nebo chytrého telefonu
   • Modrá ikona času S Modicon M580 ušetřete 25 % v době vývoje s nulovou ztrátou produkce během změny vaší aplikace.
   • Výchozí text Díky konverzním nástrojům Unity Pro můžete měnit starší aplikace vašeho zařízení s minimálním úsilím
   • Optimalizace Blue Asset Sítě Ethernet mohou rychle, konstantně a kompletně zpracovávat velké množství dat pro efektivnější architektury bez omezení propustnosti dat
   • Blue Graph up icon Zvyšte vaši provozní účinnost až o +25 % s měniči Altivar Process
   • Modrá ikona kontinuity Zvýšená dostupnost na každé úrovni vaší architektury pro non-stop provoz