Czech Republic

Vítejte na internetových stránkách společnosti Schneider Electric

Vítejte na našich internetových stránkách.

Pro zobrazení dostupných produktů si můžete zvolit jinou zemi. Případně můžete přejít na globální internetové stránky, pokud chcete zobrazit informace o společnosti.

Zvolit jinou zemi nebo region

 • Workers at coal storage facility, mining industry.

  Smluvní alianční partneři SI

  Díky partnerskému programu systémových integrátorů společnosti Schneider Electric spolupracujete s těmi nejlepšími.

 • Úspěch smluvního aliančního partnera SI v Indii

  Smluvní alianční partner Net Cascade Automation Pvt. Ltd., používá inovativní řešení v projektu rozsáhlé modernizace řídicího systému pro indickou tepelnou elektrárnu.

  Více informací
  Energy plant in Japan, oil and gas, power management.
 • Úspěch smluvního aliančního partnera na Novém Zélandu

  Smluvní alianční partner Tamaki úspěšně dodává a provádí řešení pro automatizaci budov.

  Více informací
  Data Centers
 • Úspěch smluvního aliančního partnera ve Spojeném království

  Smluvní alianční partner spolupracuje se Schneider Electric na dodání kritického upgradu druhému největšímu letišti ve Spojeném království, který přispěje k dodržování časového plánu pro letadla.

  Více informací
  Fuel storage tanks at an airport, oil and gas, transportation.
 • Alianční partneři SI sdílejí svůj úspěch

  V rámci našeho aliančního programu sdílejí naši alianční partneři SI svůj úspěch a hovoří o tom, jak program podporuje jejich obchodní činnost.

  Dělníci pracující na nějakém zařízení, vodní hospodářství, průmyslová výroba.

  Výzvy

  Ať už hledáte inovativní systém automatizace, chcete zvýšit efektivitu vašeho procesu nebo potřebujete efektivní systém údržby pro vaše automatizační architektury, systémoví integrátoři Schneider Electric mají odborné znalosti, které potřebujete k dosažení vašeho cíle.

  Proč spolupracovat se společností Schneider Electric?

  • Ikona partnera

   Síla partnerství

   Strategické spojení architektur, hardwaru a softwaru osvědčených řešení odborných smluvních aliančních partnerů a Schneider Electric vám pomůže maximalizovat výkon zařízení a umožnit růst vaší firmy.

  • Ikona potřesení rukou

   Naplňování vašich výzev

   Pokud si vyberete jednoho z našich smluvních aliančních partnerů, můžete si být jisti, že budete mít k dispozici lokální podporu a že váš projekt bude realizován s menším rizikem a ve vyšší kvalitě.

  Fakta

  • Modrá ikona kontinuity Smluvní partneři SI jsou vašim nejlepším zdrojem pro realizaci a udržování vašich systémů automatizace od Schneider Electric.
  • Modrá ikona země Více než 1 000 partnerů v 64 zemích vám poskytuje místní odborné znalosti a globální podporu oceňovaných produktů a služeb.
  • Modrá ikona vzdělávání Inženýři smluvních partnerů SI mají hluboké znalosti o produktech, což dokládají přísné programy pro certifikaci inženýrů.
  • Modrá ikona EcoXpert Rozsáhlé odbornosti v oblasti aplikací a bohatým zkušenostem v oblasti realizace našich aliančních partnerů můžete důvěřovat.
  Pracovníci ve skladu uhlí, těžební průmysl.

  Najděte smluvního aliančního partnera

  S více než 1 000 partnery v 50 zemích najdete aliančního partnera společnosti Schneider Electric ve vašem okolí. Naši partneři z aliance SI poskytují místní znalosti, přístup k naší poslední technologii a školení a prokázané zkušenosti s realizací projektů pro zajištění dodání vašich projektů včas a v souladu s rozpočtem.