Vítejte na internetových stránkách společnosti Schneider Electric

Vítejte na našich internetových stránkách.

Pro zobrazení dostupných produktů si můžete zvolit jinou zemi. Případně můžete přejít na globální internetové stránky, pokud chcete zobrazit informace o společnosti.

Zvolit jinou zemi nebo region

  • Food and beverage manufacturing facility, machine control, distribution management.

   Řešení pro řízení pohybu

   Výrobky a systémy řízení pohybu, které dávají vašemu stroji život!

  • Váš partner pro řízení pohybu

   Schneider Electric je vaším partnerem pro řízení pohybu ve vašich strojních aplikacích. Nabízíme kompletní řešení řízení servopohonů, včetně řešení na míru, nastavení a podpory

   Technik pracující na ovládacím panelu, elektrické sítě, energetická účinnost.

   Výzvy

   Řízení pohybu je klíčovým prvkem mnoha průmyslových strojů. Požadavky na bezpečnostní funkce stále rostou, a energetická účinnost se stala převažujícím faktorem. Zvýšení celkového počtu motorů ve stroji vytváří poptávku po silnější (a lepší) softwarové podpoře, stejně jako po inovacích, které snižují čas potřebný pro instalaci a uvedení do provozu.
   Výchozí text

   Naše řešení pro řízení pohybu

   Výrobky a systémy pro všestranné pohybové úlohy.

   Proč spolupracovat se společností Schneider Electric?

   • Výchozí text Obecné řízení pohybu Schneider Electric je jedním z předních světových poskytovatelů řešení pro řízení pohybu. Všechna tato řešení najdete v nástroji MachineStruxure.
   • Ikona grafu Řešení Schneider Electric pro automatizaci Automatizační řešení MachineStruxure pomáhá rychleji vytvářet inteligentnější stroje a zařízení, a tím zvyšuje efektivitu, ziskovost a udržitelnost vašeho podnikání.