Czech Republic

Vítejte na internetových stránkách společnosti Schneider Electric

Vítejte na našich internetových stránkách.

Pro zobrazení dostupných produktů si můžete zvolit jinou zemi. Případně můžete přejít na globální internetové stránky, pokud chcete zobrazit informace o společnosti.

Zvolit jinou zemi nebo region

 • Default Alternative Text

  Řešení HVAC

  Zaměřujeme se na pomoc při vývoji a návrhu energeticky účinných řídících systémů HVAC pro vaše stroje.

 • Optimalizované řešení pro HVAC aplikace

  Podívejte se, jak stavět energeticky nejúčinnější stroje, a současně zjednodušit údržbu a zvýšit ziskovost s řešeními společnosti Schneider Electric pro HVAC aplikace.  Navrhujte ekologické systémy HVAC s funkcemi pro energetickou účinnost, jako je například řízení energií, ovládání vysokotlakých zařízení a řízení kompresorů.

 • Globální partner pro OEM

  Zákazníci na celém světě se spoléhají na osvědčené portfolio a podporu společnosti Schneider Electric, důvěryhodného globálního partnera pro originální výrobce zařízení.

  Výchozí text

  Výzvy

  Bez ohledu na vaše zaměření platí, že podmínkou spokojenosti vašich zákazníků je, že budete dodávat robustní energeticky účinné a spolehlivé stroje, a to za sníženou cenu a v krátkých dodacích termínech. Vaši zákazníci také očekávají ty nejlepší služby, kdykoliv a kdekoliv na světě. Svým výběrem řešení ovládání se můžete odlišit v každé fázi procesu, od návrhu a vývoje, až po realizaci a údržbu stroje.
  Výchozí text

  Naše řešení HVAC

  Pro chladiče nebo vzduchotechnické jednotky v komerčních budovách, obytných budovách nebo průmyslových aplikacích.

  Výhody

  • Výchozí text

   HVAC

   Společnost Schneider Electric vám pomůže rychle navrhnout nákladově optimalizovaný řídící systém HVAC s vestavěným řešením pro snížení energetické náročnosti. Zlepšete výkon strojů pomocí inovativní automatizační techniky a vyhrazených funkcí HVAC aplikací, doplněných o pokročilou technologii pohonů pro zvýšení energetické účinnosti a současné snížení nákladů na údržbu a zvýšení spolehlivosti.

  • Ikona grafu

   MachineStruxure

   Automatizační řešení MachineStruxure pomáhá rychleji vytvářet inteligentnější stroje a zařízení, a tím zvyšuje efektivitu, ziskovost a udržitelnost vašeho podnikání.