Vítejte na internetových stránkách společnosti Schneider Electric

Vítejte na našich internetových stránkách.

Pro zobrazení dostupných produktů si můžete zvolit jinou zemi. Případně můžete přejít na globální internetové stránky, pokud chcete zobrazit informace o společnosti.

Zvolit jinou zemi nebo region

  • Default Alternative Text

   Řešení HVAC

   Zaměřujeme se na pomoc při vývoji a návrhu energeticky účinných řídících systémů HVAC pro vaše stroje.

  • Optimalizované řešení pro HVAC aplikace

   Podívejte se, jak stavět energeticky nejúčinnější stroje, a současně zjednodušit údržbu a zvýšit ziskovost s řešeními společnosti Schneider Electric pro HVAC aplikace.  Navrhujte ekologické systémy HVAC s funkcemi pro energetickou účinnost, jako je například řízení energií, ovládání vysokotlakých zařízení a řízení kompresorů.

  • Globální partner pro OEM

   Zákazníci na celém světě se spoléhají na osvědčené portfolio a podporu společnosti Schneider Electric, důvěryhodného globálního partnera pro originální výrobce zařízení.

   Výchozí text

   Výzvy

   Bez ohledu na vaše zaměření platí, že podmínkou spokojenosti vašich zákazníků je, že budete dodávat robustní energeticky účinné a spolehlivé stroje, a to za sníženou cenu a v krátkých dodacích termínech. Vaši zákazníci také očekávají ty nejlepší služby, kdykoliv a kdekoliv na světě. Svým výběrem řešení ovládání se můžete odlišit v každé fázi procesu, od návrhu a vývoje, až po realizaci a údržbu stroje.
   Výchozí text

   Naše řešení HVAC

   Pro chladiče nebo vzduchotechnické jednotky v komerčních budovách, obytných budovách nebo průmyslových aplikacích.

   Výhody

   • Výchozí text

    HVAC

    Společnost Schneider Electric vám pomůže rychle navrhnout nákladově optimalizovaný řídící systém HVAC s vestavěným řešením pro snížení energetické náročnosti. Zlepšete výkon strojů pomocí inovativní automatizační techniky a vyhrazených funkcí HVAC aplikací, doplněných o pokročilou technologii pohonů pro zvýšení energetické účinnosti a současné snížení nákladů na údržbu a zvýšení spolehlivosti.

   • Ikona grafu

    MachineStruxure

    Automatizační řešení MachineStruxure pomáhá rychleji vytvářet inteligentnější stroje a zařízení, a tím zvyšuje efektivitu, ziskovost a udržitelnost vašeho podnikání.