Vítejte na internetových stránkách společnosti Schneider Electric

Vítejte na našich internetových stránkách.

Pro zobrazení dostupných produktů si můžete zvolit jinou zemi. Případně můžete přejít na globální internetové stránky, pokud chcete zobrazit informace o společnosti.

Zvolit jinou zemi nebo region

  • Default Alternative Text

   Řešení pro řízení čerpání

   Schneider Electric je vaším partnerem pro inteligentní aplikace v oblasti energeticky účinného čerpání.

  • Jednoduchá řešení pro řízení čerpání

   Objevte řešení pro automatizaci čerpání MachineStruxure. Nabízí komplexní knihovnu předprogramovaných bloků funkcí, které umožňují stavbu strojů.

   Podnikatel pořizuje snímek na bílém pozadí - 64567: shutterstock, řízení strojů, řízení energie, důlní průmysl

   Výzvy

   Pro zvýšení spokojenosti vašich zákazníků musíte dodávat stroje, které jsou bezpečné, energeticky účinné a spolehlivé, mají nízké náklady a krátkou dobu realizace. Nyní, více než kdykoli dříve, je řešení vašeho řízení určujícím faktorem, který vás odlišuje od konkurence.
   potrubní rozvody v závodě, vodní hospodářství, olej a plyn, zpracování minerálů

   Řešení pro řízení čerpání

   Proč spolupracovat se společností Schneider Electric?

   • Ikona vodního čerpadla Systémy čerpadel Automatizační řešení MachineStruxure™ vám pomáhají navrhovat zcela optimalizovaná řešení čerpání, která jsou nákladově efektivní a energeticky účinná a současně poskytují maximální výkon po celou dobu života stroje
   • Ikona grafu MachineStruxure Řešení automatizace pomocí automatizačních řešení MachineStruxure vám pomůže stavět chytřejší stroje, a tím zvýší efektivitu, ziskovost i udržitelnost vašeho podnikání.