Vítejte na internetových stránkách společnosti Schneider Electric

Vítejte na našich internetových stránkách.

Pro zobrazení dostupných produktů si můžete zvolit jinou zemi. Případně můžete přejít na globální internetové stránky, pokud chcete zobrazit informace o společnosti.

Zvolit jinou zemi nebo region

  • Default Alternative Text

   Řešení ovládání pro zpracování materiálu.

   Řešení ovládání strojů pro stroje na zpracování materiálu.

  • Seznamte se s našimi nákladově efektivními řešeními ovládání pro stroje na zpracování materiálu.

   Podívejte se, jak optimalizovat vaše řešení zpracování materiálu, a seznamte se s kompletními automatizačními řešeními Schneider Electric. Naše řešení vám pomohou rychle navrhovat nákladově efektivní a energeticky účinné stroje na zpracování materiálu, a současně maximalizovat jejich výkon v průběhu celého životního cyklu stroje.

  Výchozí text

  Výzvy

  Chcete-li zvýšit spokojenosti zákazníků, potřebujete dodávat bezpečné a energeticky účinné a spolehlivé stroje na zpracování materiálu, a to za sníženou cenu a s kratšími dodacími lhůtami. Váš výběr řešení ovládání je nyní více než kdy jindy určujícím faktorem odlišení, a to ve všech fázích. Od návrhu a vývoje až po realizaci a údržbu stroje.
  Inženýři u ovládání soustruhů v továrně, strojní systémy, průmyslová automatizace, zpracovací a strojní systémy, řízení procesů

  Naše řešení ovládání pro zpracování materiálu

  Kompletní řešení automatizace pro nákladově efektivní a energeticky účinné stroje na zpracování materiálu.

  Proč spolupracovat se společností Schneider Electric?

  • Výchozí text

   Zpracování materiálu

   Schneider Electric nabízí kompletní automatizační řešení, které vám pomůže navrhovat nákladově efektivní, energeticky účinné stroje na zpracování materiálu, a současně maximalizovat výkon v průběhu celého životního cyklu stroje. Naše řešení vám umožní snížit dobu uvedení vašeho stroje na trh pomocí předdefinovaných testovaných, ověřených a zdokumentovaných architektur (TVDA, Tested, Validated, and Documented Architectures).

  • Ikona grafu

   MachineStruxure

   Automatizační řešení MachineStruxure pomáhá rychleji vytvářet inteligentnější stroje a zařízení, a tím zvyšuje efektivitu, ziskovost a udržitelnost vašeho podnikání.