Vítejte na internetových stránkách společnosti Schneider Electric

Vítejte na našich internetových stránkách.

Pro zobrazení dostupných produktů si můžete zvolit jinou zemi. Případně můžete přejít na globální internetové stránky, pokud chcete zobrazit informace o společnosti.

Zvolit jinou zemi nebo region

  • Default Alternative Text

   Systémová řešení TVDA

   Zkraťte dobu návrhu pomocí testovaných, ověřených a zdokumentovaných architektur!

  • Zvyšte inteligenci vašeho stroje. Snadno. MachineStruxure

   Naše architektury připravené k použití (TVDA) vám pomohou zkrátit dobu uvedení na trh.

   Výchozí text

   Výzvy

   Hledáte inovativní způsoby rychlejšího navrhování a vytváření účinnějších a nákladově efektivnějších zařízení. Vaše systémy musí být spolehlivé, škálovatelné a schopné poskytovat ekonomická řešení pro vaše stroje. Potřebujete automatizační systém, který lze snadno nainstalovat a efektivně používat. Takový systém musí zahrnovat pokročilou prefabrikaci, snadno recyklovatelný software a podporu pro rychlou adaptaci. Transparentnost systému je nezbytná, stejně jako konektivita pro dálkové programování, ovládání a monitorování.
   Výchozí text

   Naše systémová řešení TVDA

   Zrychlete konstrukci, instalaci a uvedení do provozu pomocí flexibilních a ověřených architektur připravených k použití

   Proč s námi spolupracovat

   • Výchozí text
Testované, ověřené a zdokumentované architektury (TVDA, Tested, Validated, Documented Architectures) Přístup ke kompletní dokumentaci. Schémata zapojení, aplikace HMI a šablony projektů pro urychlení návrhu, instalace a uvedení do provozu, a současné přidávání hodnoty v celém procesu.
   • Ikona grafu Automatizační řešení MachineStruxure Automatizační řešení MachineStruxure pomáhá rychleji vytvářet inteligentnější stroje a zařízení, a tím zvyšuje efektivitu, ziskovost a udržitelnost vašeho podnikání.