• Default Alternative Text

  Řešení pro automatizaci procesů

  Budoucnost vašeho zařízení je ve vašich rukou. Aby byl systém prediktivní, propojený a bezpečný, použijte naše řešení pro automatizaci procesů, která optimalizují vaše provozy, při současném zvyšování bezpečnosti výroby.

  Podívejte se na video
  • Optimalizace výroby sýrů

   Společnost South Caernarfon Creameries začínala staromódní, ruční výrobou sýrů a jak firma rostla, rychle si uvědomila, že potřebuje automatizovaný proces, aby její výrobky byly konsistentní. Objevte řešení PlantStruxure™, které přineslo snadno použitelné řízení procesů do její továrny.

  • Možnost čistých výsledků při těžbě

   Jakožto čelní představitel v oblasti čištění odvalů uhelných dolů, společnost RecyCoal potřebovala k maximálnímu využití svých strojů začlenit automatizaci procesů. Společnost začala využívat PlantStruxure pro monitorování, údržbu a automatizaci toho, co kdysi bývalo ručním provozem.

  • Snižování spotřeby energie

   Podívejte se, jak naše řešení PlantStruxure pomohlo australské společnosti Wide Bay Water Corporation snížit spotřebu energie v jejich největší čistírně odpadních vod o 12,5 %.

  • Zvyšování energetické a výrobní účinnosti

   Podívejte se, jak naše řešení PlantStruxure dostalo státní společnost Total, produkující etanol, na špičku brazilského průmyslu biopaliv.

   Dva muži s ochrannými přilbami probírají obchodní záležitosti v zařízení.

   Výzvy

   Vaše problémy mohou být umocněny proměnnými stavy globální ekonomiky. Požadavky na automatizaci procesů rostou a jdou nad rámec jednoduchých regulačních funkcí. Váš systém automatizace procesů je nástroj, který má nejenom spravovat vaše zařízení, ale i snižovat spotřebu energie, náklady a emise. Podporuje vaše výrobní a obchodní rozhodnutí a připravuje vaše zařízení a provozy na budoucnost.
   Inženýři prohlížející si plány

   Naše řešení pro automatizaci procesů

   Proč s námi spolupracovat

   • Ikona potřesení rukou Zkušenosti jsou nesmírně důležité. Jsme si vědomi vašich problémů. Jakožto čelní představitel v oblasti automatizace procesů a energetického managementu, dodáváme řešení pro průmysl již více než 40 let. Jsme si vědomi, že vaše aplikace je jedinečná, takže nabízíme flexibilní a bezpečné architektury, které lze přizpůsobit tak, aby uspokojily vaše procesní požadavky na větší agilitu, efektivitu a bezpečnost.
   • Ikona času Investujte dnes. Dosáhněte úspěchu zítra. Nabídka automatizace PlantStruxure spojuje dohromady naše vzdálené, samostatné, hybridní aplikace s kontinuálními procesy a služby pro celý životní cyklus pro zvýšení účinnosti v celém vašem provozu. Od dílny až po kanceláře se PlantStruxure připojuje přes otevřenou architekturu Ethernet za použití osvědčených technologií a výkonného portfolia průmyslového softwaru.

   Fakta

   • Blue Graph up icon Využijte internet věcí (IoT), umožněte provozní účinnost a zlepšete váš celkový výkon.
   • Blue mobile device icon Diagnostikujte svou instalaci v reálném čase z vašeho tabletu a chytrého telefonu.
   • Modrá ikona kontinuity #1 Bezpečnostní systém s více než 600 milióny hodin bez poruchy na zakázku.
   • Modrá ikona času S Modicon M580 ušetříte 25 % na vývoji díky nulovým výrobním ztrátám během změny vaší aplikace.
   • Modrá ikona grafu Díky PlantStruxure PES snížíte až 30 % vaší spotřeby energie.
   • Modrá ikona Schneider One Řízení se správnou perspektivou, provoz s nejlepšími informacemi, vývoj s intuitivní lehkostí a ochrana vaší firmy.