Vítejte na internetových stránkách společnosti Schneider Electric

Vítejte na našich internetových stránkách.

Pro zobrazení dostupných produktů si můžete zvolit jinou zemi. Případně můžete přejít na globální internetové stránky, pokud chcete zobrazit informace o společnosti.

Zvolit jinou zemi nebo region

  • Default Alternative Text

   Řešení pro řízení strojů

   Naše energeticky účinná, chytrá a na míru vytvořená řešení pro řízení strojů umožňují dosažení vynikajících provozních výsledků ve vašem oboru. Objevte inovativní systémy pro automatizaci a řízení strojů ve vašich aplikacích.

   Prozkoumejte naši chytrou nabídku
  • Váš partner pro řízení pohybu

   Schneider Electric je vaším partnerem pro řízení pohybu ve vašich strojních aplikacích. Nabízíme kompletní řešení řízení servopohonů, včetně řešení na míru, nastavení a podpory

  • Itálie: Minipack-Torre

   Minipack-Torre již na svých balící strojích využívá kontroléry NEXT.

  • Německo: Alpha Laser

   Společnost Alpha Laser si zvolila řízení od Schneider Electric pro nákladově efektivní laserový řezací stroj.

   Připravte váš stroj na budoucnost.

   Výzvy

   Zachování konkurenční výhody vyžaduje, abyste při vývoji inovativních, energeticky účinných strategií při návrhu strojů používali i jiné než tradiční strategie, které sníží dobu navrhování a sníží výrobní náklady. Nové technologie a vývoj lidského chování potřebují stroje, které se trvale přizpůsobují svému provoznímu prostředí.
   Technici Schneider Electric diskutují o průmyslové výrobě a automatizaci

   Řešení pro stroje a zařízení

   Podporujeme vás ve snaze o energetickou účinnost, při navrhování řízení a v průběhu nabídkových a specifikačních procesů

   Proč spolupracovat s námi?

   • Inteligentní energie a ikona řízení motoru

    Stavte stroje budoucnosti

    Stroje budoucnosti jsou chytřejší, bezpečnější a ekologičtější Jsou více propojené, více flexibilní a účinnější Používání chytrých produktů umožňuje preventivní údržbu, snadnou spolupráci a nižší náklady na vlastnictví.

   • Ikona grafu

    Zajistěte své podnikání pro budoucnost

    Řešení automatizace pomocí MachineStruxure od Schneider Electric vám pomůže stavět chytřejší stroje a zařízení rychleji, a tím zvýší efektivitu, ziskovost i udržitelnost vašeho podnikání.