Czech Republic

Vítejte na internetových stránkách společnosti Schneider Electric

Vítejte na našich internetových stránkách.

Pro zobrazení dostupných produktů si můžete zvolit jinou zemi. Případně můžete přejít na globální internetové stránky, pokud chcete zobrazit informace o společnosti.

Zvolit jinou zemi nebo region

 • Aerial View Of Water Treatment Plant In Dekalb Illinois, water management.

  Vodohospodářství a odpadní vody

  Společnosti v oboru odsolování vod a čištění odpadních vod dodávají čistou vodu lidem po celém světě. Pomáháme vám to dělat bezpečně a efektivně.

  Spusťte váš projekt

Water industry solutions

Our water and wastewater industry solutions help deliver clean water to communities around the world.

We offer innovative, safe and efficient water solutions, products and services designed to enable secure and reliable operations, meet regulatory compliance, manage operational  performance and control costs. We empower companies in the water and wastewater industry to provide an affordable service to their customers while pursuing sustainability goals.
 • WaterForce, New Zealand Partnering with Microsoft for water-efficient farming

  Waterforce in New Zealand leverages innovative software from Schneider Electric, powered by Microsoft’s Azure platform. The result? IoT integration for efficient irrigation

  Learn more
 • Zákaznické reference a zdroje Anglian Water: Udržování tekoucí vody

  Anglian Water je největší společnost působící v oblasti vodohospodářství a odpadních vod v Anglii. Sledujte, jak integrovaný systém řízení netěsností a tlaku pomáhá tomuto podniku snižovat náklady na řízení ztráty vody a plnit dodržování regulačních předpisů.

 • ČOV Fritzens v Tyrolsku, Rakousko: Realizování čisté nulové spotřeby energie

  Zjistěte, jak optimalizace procesů změnila zařízení na úpravu odpadních vod Fritzens ze spotřebitele energie na výrobce energie díky řešením Schneider Electric.

  Získejte více informací
  Default Alternative Text
 • Obchodní případ Odsolovací zařízení v Sydney: Využívání komplexního nákupu pro veškeré potřeby elektrické energie, automatizace a hospodaření s energií

  Energetické úspory odsolovacího zařízení v Sydney se spotřebou 250 miliónů litrů vody za den činí cca 1500 MWh za měsíc díky našemu homogennímu systému řízení procesů s hladkou integrací komponent a holistickému přístupu.

  Získejte více informací
  Default Alternative Text
  Voda unikající ze spoje mezi dvěma velkými potrubími, vodní hospodářství.

  Výzvy

  Schneider Electric poskytuje specifická řešení pro řešení problémů vodohospodářského průmyslu a odpadních vod, včetně: - Účinné modernizace zastaralé infrastruktury - Snižování spotřeby energie a provozních nákladů - Možnosti lepšího řízení shody s novou legislativou - Lepší reakce na mimořádné události - Zavedení technologie pro řešení výměny pracovní síly - Zajištění zdraví, bezpečnosti a ochrany lidí
  Letecký snímek zařízení na úpravu vody, vodní hospodářství.

  Řešení pro vodohospodářství a odpadní vody

  Šetří až 30 % energie po celou dobu vodního cyklu