Vítejte na internetových stránkách společnosti Schneider Electric

Vítejte na našich internetových stránkách.

Pro zobrazení dostupných produktů si můžete zvolit jinou zemi. Případně můžete přejít na globální internetové stránky, pokud chcete zobrazit informace o společnosti.

Zvolit jinou zemi nebo region

  • Aerial View Of Water Treatment Plant In Dekalb Illinois, water management.

   Vodohospodářství a odpadní vody

   Společnosti v oboru odsolování vod a čištění odpadních vod dodávají čistou vodu lidem po celém světě. Pomáháme vám to dělat bezpečně a efektivně.

   Prozkoumejte naši nabídku
   • Zákaznické reference a zdroje Anglian Water: Udržování tekoucí vody

    Anglian Water je největší společnost působící v oblasti vodohospodářství a odpadních vod v Anglii. Sledujte, jak integrovaný systém řízení netěsností a tlaku pomáhá tomuto podniku snižovat náklady na řízení ztráty vody a plnit dodržování regulačních předpisů.

   • ČOV Fritzens v Tyrolsku, Rakousko: Realizování čisté nulové spotřeby energie

    Zjistěte, jak optimalizace procesů změnila zařízení na úpravu odpadních vod Fritzens ze spotřebitele energie na výrobce energie díky řešením Schneider Electric.

    Získejte více informací
    Default Alternative Text
   • Obchodní případ Odsolovací zařízení v Sydney: Využívání komplexního nákupu pro veškeré potřeby elektrické energie, automatizace a hospodaření s energií

    Energetické úspory odsolovacího zařízení v Sydney se spotřebou 250 miliónů litrů vody za den činí cca 1500 MWh za měsíc díky našemu homogennímu systému řízení procesů s hladkou integrací komponent a holistickému přístupu.

    Získejte více informací
    Default Alternative Text
   • White Paper Tři kroky ke snížení celkových nákladů vlastníků v čerpacích systémech

    Náklady na využívání elektřiny se staly rostoucí součástí celkových nákladů na vlastnictví (TCO) pro průmyslové čerpací systémy. Tento materiál vysvětluje, jak vám Schneider Electric může pomoci snížit celkové náklady na vlastnictví s omezenými investicemi.

    Získejte více informací
    Hydro electric dam with grassland and hills, water management, energy efficiency.
    Voda unikající ze spoje mezi dvěma velkými potrubími, vodní hospodářství.

    Výzvy

    Schneider Electric poskytuje specifická řešení pro řešení problémů vodohospodářského průmyslu a odpadních vod, včetně: - Účinné modernizace zastaralé infrastruktury - Snižování spotřeby energie a provozních nákladů - Možnosti lepšího řízení shody s novou legislativou - Lepší reakce na mimořádné události - Zavedení technologie pro řešení výměny pracovní síly - Zajištění zdraví, bezpečnosti a ochrany lidí

    Fakta

    • Modrá ikona země Více než 40 % světové populace žije s neustálým nedostatkem vodních zdrojů
    • Modrá ikona pitné vody Předpokládá se, že potřeba vody vzroste o více než 55 %
    • Modrá ikona země Evropa -Afrika Více než 50 % povrchové vody v Evropě je pod úrovní dobrého ekologického stavu
    • Modrá ikona obecného ohrožení Roční ztráty vody v US následkem významných úniků je 6, Gm3 (zásobování 200 miliónů obyvtel)
    • Modrá ikona energie 8 % globální energie spotřebují čisticí a distribuční procesy v oblasti vodohospodářství a odpadních vod
    • Modrá ikona blesku V uplynulých 20 letech se zvýšil počet povodní čtyřnásobně

    Výhody

    • Výchozí alternativní text Maximální využití vašeho majetku a vodních zdrojů Pomáhající danému odvětví při non-stop úpravě a dodávce bezpečnější vody, s nižšími provozními náklady a s nižší spotřebou energie
    • Ikona EcoXpert Přinášíme účinnost po celou dobu vodního cyklu Schneider Electric je globální hráč v oblasti technologie s produkty, řešeními a službami, které pokrývají veškeré aplikace od terénu až po podnikovou úroveň. Máme reference v každé oblasti vodního cyklu které dokládají naše výsledky.