• Default Alternative Text

  Smart City

  Budoucnost patří inteligentním, připojeným městům. Naše řešení pro řízení energií a infrastruktury pomáhají městům stát se chytřejšími a zelenějšími již dnes.

  Sledovat video Přečíst příručku
  Dopravní zácpa na dálnici během sněhové bouře na středozápadu.

  Výzvy

  Města čelí rychlému růstu populace, vysokým očekáváním občanů a často značným rozpočtovým limitům. Aby bylo možné uspokojit a udržet si významné občany, přilákat investory a podpořit vznik pracovních míst, města se musí stát chytřejšími díky technologiím, které je učiní efektivnějšími, lépe obyvatelnými a trvale udržitelnými.

  Fakta

  • Modrá ikona země Už za 35 let bude 66 % světové populace žít ve městech.
  • Modrá ikona energie Města zabírají pouhá 2 % zemského povrchu, ale spotřebovávají 75 % globálních zdrojů energie.
  • Modrá ikona partnera Většina z plánovaných 20 miliard připojených zařízení IoT bude v našich obcích a městech.
  • Blue Graph up icon Během příštích 40 let potřebujeme zajistit nové kapacity a zdroje pro města odpovídající jejich rozvoji za posledních 4000 let.
  • Modrá ikona blesku Během příštích 100 let budou města čelit rostoucím bezpečnostním a klimatickým hrozbám.
  • Modrá ikona listu Města jsou zodpovědná za 80 % světových emisí CO2.

  Proč spolupracovat se společností Schneider Electric?

  • Ikona Smart City Přinášíme spolupráci na Smart City Umožňujeme městům být více efektivní, obyvatelné a trvale udržitelné. Dosáhněte až 30% úspor spotřeby elektrické energie díky řešením a službám v oblasti energetické účinnosti. Zlepšete obyvatelnost měst snížením dopravních problémů a nižšími emisemi. Podpořte udržitelnost zviditelněním městských oddělení, služeb a nástrojů pro snížení spotřeby elektrické energie a vody.
  • Ikona potřesení rukou Našich pět kroků Transformujeme způsob, jakým jsou města navrhována, budována, řízena a renovována díky: řešením aktuálních problémů měst, integraci pro zvýšení účinnosti, spolupráci, inovacím pro změnu našeho světa.
  • Smart City: Strategické zaměření na systémy řízení infrastruktury v reálném čase

   Tato příručka posuzuje důležitost strategického přístupu k platformám v reálném čase a flexibilním provozním týmům. Pomáhá snižovat náklady, optimalizovat investice, zmírnit nedostatek lidských zdrojů a umožňuje dosáhnout odolnějšího a účinného města.

   Přečtěte si jejich příběh
   software industrial, man touching screen that is showcasing data drawings
  • Dnešní energetické zájmy: Odpověď společnosti Schneider Electric:

   Schneider Electric řeší dnešní trendy: urbanizaci, industrializaci a digitalizaci pomocí inovačních technologií, které zajišťují energetickou účinnost, trvalou udržitelnost a automatizaci.

  • Základní kámen Smart City: Řešení Efektivity města

   Smart City mají základ v inteligentních systémech. V přechodu na Smart City uspějí pouze ta města, kterým se podaří zlepšit jejich důležité systémy díky kombinaci systematického přístupu zdola nahoru a data-centrického přístupu shora dolů.

   Přečtěte si jejich příběh!
   Default Alternative Text
  • Městská mobilita ve věku Smart City

   Inteligentní mobilita - trvale udržitelná, inteligentní, digitální technologií podporovaná dopravní infrastruktura - představuje základní kámen pro realizaci Smart City.

   Přečtěte si příběh
   Moving traffic in the city
  • Reference Smart City

   Zjistěte informace o našich více než 250 projektech po celém světě!

   Přečtěte si jejich příběh
   Business people looking at energy efficiency plans, field service