Vítejte na internetových stránkách společnosti Schneider Electric

Vítejte na našich internetových stránkách.

Pro zobrazení dostupných produktů si můžete zvolit jinou zemi. Případně můžete přejít na globální internetové stránky, pokud chcete zobrazit informace o společnosti.

Zvolit jinou zemi nebo region

  • A nurse smiling at the camera as she washes her hands before surgery in hospital, healthcare solutions.

   Řešení pro operační sály

   Two medical personnels in surgery, healthcare solutions, patient safety, green hospital.

   Výzvy

   Spolehlivé elektrické napájení je kritické pro operační sály. Výpadek napájení nebo zkrat může mít smrtelné následky pro pacienta. Zdravotnický personál se potřebuje soustředit na operaci a nestarat o problémy se zařízením nebo infrastrukturou. Při problému, budete potřebovat komplexní informace pro sledování události, minimalizaci odpovědnosti a snížení rizika opakovaného výskytu události.
   • Přehled řešení

    Řešení pro Operační sály od Schneider Electric nabízí bezpečné elektrické napájení, které zlepšuje výkonnost operačních sálů. Nabízí vysokou dostupnost elektrického napájení v souladu s novými standardy díky bezpečnému, oddělenému napájení operačních sálů.  Návrh i produkty plně vyhovují všem požadavkům pro operační sály a jsou testované na vysokou spolehlivost.

    Toto řešení informuje pracovníky údržby a zdravotnický personál o poruchách a výpadcích na operačním sále v reálném čase. Také monitoruje prostředí operačního sálu, zaznamenává všechny události v prostředí a data, a je schopné poskytnout uživatelské reporty na prokázání požadavku trvalého monitorování.

    Protože toto řešení poskytuje důležité informace odpovídajícím osobám ve správný čas, má systém Schneider Electric velký vliv na zajištění kontinuity provozu a obnovu napájení po poruše a pomáhá minimalizovat výpadky a následný zmatek. Nabídka zahrnuje rozvaděč, soustavu IT s oddělovacím transformátorem a zařízení pro trvalé monitorování izolačního stavu, automatický zdroj bezpečného napájení a UPS a dále volitelně dotykový displej HRP a integraci s vaším systémem pro správu a řízení budovy.

   • Hlavní přínos

    Řešení pro operační sály pomáhá zlepšovat celkovou bezpečnost pacientů díky zajištění kvality a dostupnosti elektrické energie na operačních sálech.

   • O nás

    Společnost Schneider Electric je globální specialista na řízení energií a automatizaci a významný hráč na trhu správy budov s odbornými znalostmi v oblastech energetických řešení. Nabízíme širokou řadu řešení pro zdravotnictví, pro správu budov, řízení energie, bezpečnost a IT. Jako poskytovatel kompletních systémových a servisních řešení můžeme pomoci zajistit maximální výkonnost vaší nemocnice během celého jejího životního cyklu.

   Výhody

   • Chirurgové na operačním sále v nemocnici, bezpečnost pacientů, řešení pro zdravotnictví
    • 100% sledovatelnost událostí v elektrické instalaci a prostředí, pro minimalizaci odpovědnosti
   • Lékařka na operačním sále v nemocnici, bezpečnost pacienta, řešení pro zdravotnictví.
    • 99,9998% spolehlivost elektrického napájení na operačním sále