Vítejte na internetových stránkách společnosti Schneider Electric

Vítejte na našich internetových stránkách.

Pro zobrazení dostupných produktů si můžete zvolit jinou zemi. Případně můžete přejít na globální internetové stránky, pokud chcete zobrazit informace o společnosti.

Zvolit jinou zemi nebo region

  • Default Alternative Text
   Automatizace, upgrade a rozšíření

   Modernizace sítě

   • Minera SGrid Inteligentní odpověď na výkyvy napětí

    Minera SGrid je regulovaný distribuční transformátor, který pomáhá distribučním sítím eliminovat rizika plynoucí s výkyvů napětí. Je to inovativní řešení založené na prověřené technologii a splňující požadavky nejnovějších předpisů. Podívejte se, jak řešení Minera SGrid zlepšuje kvalitu sítě jak u stávajících, tak u nových rozvoden.

   • Zvýšení bezpečnosti přináší další výhody

    Zjistěte, jak jedna americká energetická společnost implementovala nákladově efektivní řešení, které vedlo k současnému zvýšení jak bezpečnosti pracovního prostředí, tak spolehlivosti dodávky energie spotřebitelům.

    Další informace
    Night view of an Industrial landscape, Heat station and the river, Industrial production.
   • Šetření energií v éře inteligentních sítí

    Nové předpisy nutí distributory energie zlepšovat účinnost v celé síti. Tento dokument popisuje strategii využití nástrojů inteligentních sítí, díky které dosáhnete nejenom typické, ale přímo excelentní účinnosti.

    Získejte více informací
    High Voltage Power Lines at dusk, electric power distribution, smart grid.
    Výchozí text

    Výzvy

    Modernizace sítě řeší problémy jak spolehlivosti a odolnosti stárnoucí infrastruktury, tak flexibility, která by zvládla rostoucí počet připojených distribuovaných zdrojů energie (DER).
    Letecký pohled na New York City, inteligentní město v noci.

    Řešení pro modernizaci rozvodných sítí

    Proč byste měli spolupracovat se společností Schneider Electric?

    • Ikona pro distribuci Spolehněte se na zabezpečené provozy Pomáháme vám garantovat nepřetržitou dodávku bezpečné, spolehlivé a kvalitní energii pro vaše zákazníky.
    • Výchozí text Přizpůsobte infrastrukturu novým výzvám Mějte nové nároky na sítě pod kontrolou. Pomáháme energetickým společnostem zjednodušit a vybalancovat rovnici energetické poptávky.