Vítejte na internetových stránkách společnosti Schneider Electric

Vítejte na našich internetových stránkách.

Pro zobrazení dostupných produktů si můžete zvolit jinou zemi. Případně můžete přejít na globální internetové stránky, pokud chcete zobrazit informace o společnosti.

Zvolit jinou zemi nebo region

  • Male workers using laptop near an oil well, oil and gas, energy management  

   TECHNICKÁ ŠKOLENÍ

  • Příklady úspěchů Optimalizace elektrické instalace

   Společnost Wynn Macau, přední hotelový rezort a kasino, se obrátila na Schneider Electric se žádostí o vývoj vysoce specializovaného programu pro řízení znalostí (MV Competency Management), který by umožnil, aby jejich tým prováděl činnosti na elektroinstalacích bezpečným způsobem. Manažeři našeho technického programu zjišťovali potřeby tohoto zákazníka a navrhli speciální školící program, který zahrnoval e-learning, 3D školení, školení face-to-face a závěrečné vyhodnocení.

   Default Alternative Text
  • Příklady úspěchů Školení pro Kuwait Oil Company

   Kuwait Oil Company, klíčový hráč v segmentu plynu a ropy, si vyžádala náš program řízení znalostí ke zvýšení úrovně kvalifikace ve svém týmu. Její snahou bylo podpořit programy kariérního rozvoje tak, aby vedení bylo připraveno na budoucnost. Silný partnerský vztah a důvěra, kterou nám ropná společnost z Kuvajtu věnovala, potvrdily, že náš program řízení znalostí vyhovoval jejím specifickým potřebám. Po 18 týdnech přizpůsobených školení měla tato ropná společnost k dispozici tým mladých odborníků, který byl schopen splnit stanovený cíl - zvýšení zabezpečení a bezpečnosti. To vše díky průběžnému hodnocení a závěrečnému vyhodnocení.

   Oil refinery at night, oil and gas.

   Výhody

   • Výchozí text Okamžitá návratnost investice Účinnost školení se měří výkonem pracovníků v provozu. Naše programy umožňují účastníkům, aby své nově nabyté znalosti a dovednosti okamžitě využívali.
   • Ikona vzdělávání Školitelé, kteří umí svou práci Naši školitelé jsou odborníky ve svém oboru. Umějí učit a jejich odbornost je podložena solidními praktickým zkušenostmi.