Czech Republic

Vítejte na internetových stránkách společnosti Schneider Electric

Vítejte na našich internetových stránkách.

Pro zobrazení dostupných produktů si můžete zvolit jinou zemi. Případně můžete přejít na globální internetové stránky, pokud chcete zobrazit informace o společnosti.

Zvolit jinou zemi nebo region

 • Two physicians reviewing big data analytics, facility management software.

  Služby ArcFM Enterprise GIS

  Výchozí text

  Výzvy

  Řešení inteligentní sítě Sada pro dodavatele elektřiny

  Grafický informační systém ArcFM Enterprise Geographical Information System poskytuje grafické prostředí bohaté na data, které zobrazuje informace, které infrastruktura potřebuje. Geografický informační systém ArcFM GIS nabízí mapově orientovaný intuitivní způsob modelování, návrhu, údržby a řízení informací.

  Popis tabulky s nabídkou řešení ArcFM Enterprise GIS Solution

  Výchozí text
  • Řešení

   Geografický informační systém ArcFM Enterprise GIS nabízí na mapě založenou intuitivní cestu k modelu, návrhu, údržbě a řízení informací o podniku okolí. Máte k dispozici spolehlivé informace o kritických funkcích, jako je expedice, odstraňování chyb, inženýrská analýza a dokonce i vztahy s médii v průběhu odstávek.
  • Hodnotová nabídka

   Balíček podpory na míru pomáhá řídit a snižovat náklady a současně zlepšuje dostupnost zařízení a prodlužuje jeho životnost. Klid vám zajistí globální společnost s odbornou znalostí výrobce, který nabízí dlouhodobou podporu a závazek krátké reakční doby, čímž vás také chrání před nečekanými finančními problémy.
  • Diferenciace

   Tým Schneider Electric poskytující podporu pomocí ArcFM Enterprise GIS je tvořen vysoce kvalifikovanými techniky s několikaletou zkušeností. Tento tým je důležitým faktorem pro trvalý úspěch našich zákazníků, kteří tak mohou využívat více výhod produktů ArcFM GIS.