Vítejte na internetových stránkách společnosti Schneider Electric

Vítejte na našich internetových stránkách.

Pro zobrazení dostupných produktů si můžete zvolit jinou zemi. Případně můžete přejít na globální internetové stránky, pokud chcete zobrazit informace o společnosti.

Zvolit jinou zemi nebo region

  • Business people in hard-hats walking on factory floor with lots of machines, power management, plant solutions.

   Servisní služby

   Optimalizujte životní cyklus vašich technologií, zlepšete výkon a bezpečnost a snižte své náklady na údržbu – to vše se zkušeným poskytovatelem kompletních servisních služeb a s partnerem, kterému můžete důvěřovat.

   Distribuce elektrické energie
   • Prodlužte životnost vašeho zařízení při současném snížení celkových nákladů vlastnictví a zvýšení udržitelnosti

    Na základě více než 30 let odborných zkušeností umíme zjednodušit návrh/instalaci, prodloužit životnost zařízení, zlepšit bezpečnost zaměstnanců / zařízení a celkově zvýšit efektivitu a spolehlivost technické infrastruktury.

    Podnikatel s přehlednými plány o výrobních prostorách má vždy náskok před problémy, a to díky skutečně komplexním servisním službám od Schneider Electric po dobu celého životního cyklu.

    Výzvy

    Finanční požadavky omezují vaše provozní rozpočty, zatímco očekávání spolehlivosti, výkonu, energetické účinnosti, bezpečnosti a zabezpečení neustále rostou. Naše služby řeší stárnoucí technickou infrastrukturu a ztrátu zkušeností v oblasti údržby; řízení a dlouhodobé plánování je snazší a vy se tak můžete vyrovnat se stále rostoucími nároky.
    Bez ohledu na stáří zařízení nabízíme varianty služeb, které zahrnují údržbu, řízení na dálku, náhradní díly, školení, modernizaci a konzultace; služby odpovídají 5 klíčovým fázím řízení životního cyklu majetku. Pracovník a manažer ve skladu.

    Řízení životního cyklu technologií

    Služby na míru v jakémkoli stádiu vašeho projektu
    Bez ohledu na stáří zařízení nabízíme varianty služeb, které zahrnují údržbu, řízení na dálku, náhradní díly, školení, modernizaci a konzultace; služby odpovídají 5 klíčovým fázím řízení životního cyklu majetku. Pracovník a manažer ve skladu.

    Servisní služby založené na odbornosti

    Proč s námi spolupracovat

    • Ikona služeb Služby od jediného poskytovatele Služby vhodné pro libovolný obor podnikání jsou k dispozici lokálně i globálně Poskytujeme expertní znalosti pro jednotlivé provozy i celé podniky po celou dobu životního cyklu technologií infrastruktury.
    • Výchozí text
Mějte pod kontrolou své náklady na údržbu Jedna servisní smlouva s jedním odpovědným poskytovatelem. Usnadněte si řízení a rozpočtování pomocí řízených a konzistentních nákladů bez překvapení.

    Fakta

    • Výchozí text Více než 170 let tradice a rozsáhlých zkušeností
    • Modrá ikona spolupráce Více než 160 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích
    • Modrá ikona helmy Více než 6700 certifikovaných zástupců Servisních služeb (FSR) po celém světě