• Business people in hard-hats walking on factory floor with lots of machines, power management, plant solutions.

  Servisní služby

  Optimalizujte životní cyklus vašich technologií, zlepšete výkon a bezpečnost a snižte své náklady na údržbu – to vše se zkušeným poskytovatelem kompletních servisních služeb a s partnerem, kterému můžete důvěřovat.

  Distribuce elektrické energie
  • Prodlužte životnost vašeho zařízení při současném snížení celkových nákladů vlastnictví a zvýšení udržitelnosti

   Na základě více než 30 let odborných zkušeností umíme zjednodušit návrh/instalaci, prodloužit životnost zařízení, zlepšit bezpečnost zaměstnanců / zařízení a celkově zvýšit efektivitu a spolehlivost technické infrastruktury.

   Podnikatel s přehlednými plány o výrobních prostorách má vždy náskok před problémy, a to díky skutečně komplexním servisním službám od Schneider Electric po dobu celého životního cyklu.

   Výzvy

   Finanční požadavky omezují vaše provozní rozpočty, zatímco očekávání spolehlivosti, výkonu, energetické účinnosti, bezpečnosti a zabezpečení neustále rostou. Naše služby řeší stárnoucí technickou infrastrukturu a ztrátu zkušeností v oblasti údržby; řízení a dlouhodobé plánování je snazší a vy se tak můžete vyrovnat se stále rostoucími nároky.
   Bez ohledu na stáří zařízení nabízíme varianty služeb, které zahrnují údržbu, řízení na dálku, náhradní díly, školení, modernizaci a konzultace; služby odpovídají 5 klíčovým fázím řízení životního cyklu majetku. Pracovník a manažer ve skladu.

   Řízení životního cyklu technologií

   Služby na míru v jakémkoli stádiu vašeho projektu
   Bez ohledu na stáří zařízení nabízíme varianty služeb, které zahrnují údržbu, řízení na dálku, náhradní díly, školení, modernizaci a konzultace; služby odpovídají 5 klíčovým fázím řízení životního cyklu majetku. Pracovník a manažer ve skladu.

   Servisní služby založené na odbornosti

   Proč s námi spolupracovat

   • Ikona služeb Služby od jediného poskytovatele Služby vhodné pro libovolný obor podnikání jsou k dispozici lokálně i globálně Poskytujeme expertní znalosti pro jednotlivé provozy i celé podniky po celou dobu životního cyklu technologií infrastruktury.
   • Výchozí text
Mějte pod kontrolou své náklady na údržbu Jedna servisní smlouva s jedním odpovědným poskytovatelem. Usnadněte si řízení a rozpočtování pomocí řízených a konzistentních nákladů bez překvapení.

   Fakta

   • Výchozí text Více než 170 let tradice a rozsáhlých zkušeností
   • Modrá ikona spolupráce Více než 160 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích
   • Modrá ikona helmy Více než 6700 certifikovaných zástupců Servisních služeb (FSR) po celém světě