Czech Republic

Vítejte na internetových stránkách společnosti Schneider Electric

Vítejte na našich internetových stránkách.

Pro zobrazení dostupných produktů si můžete zvolit jinou zemi. Případně můžete přejít na globální internetové stránky, pokud chcete zobrazit informace o společnosti.

Zvolit jinou zemi nebo region

 • Default Alternative Text
  Spolehlivé a snadné vykazování

  Vykazování udržitelnosti

  Default Alternative Text

  Výzvy

  Klíčové zainteresované strany, jako jsou zákazníci, zaměstnanci a akcionáři, vyžadují transparentnost vašich operací. Musíte být schopni kompilovat údaje z řady systémů, sledovat vývoj a předkládat přesné výkazy, které splňují požadavky.
  • Zlepšení vašeho podnikání

   Vykazování pokroku v oblasti udržitelnosti je pro úspěšnost programu a strategie klíčové. Pomůžeme vám s přesným sběrem, řízením a vykazováním dat pro všechny zainteresované strany uvnitř i vně vaší organizace.
  • Proč Schneider Electric?

   Naše řešení pro vykazování udržitelnosti se zaměřují na návrh udržitelných zásob a sběr dat z oblasti environmentálního managementu, společenské odpovědnosti (CSR) a z dalších oblastí udržitelnosti. Resource Advisor je v oboru přední platforma pro správu dat a business intelligence, která umožňuje efektivní a transparentní sběr dat. Naši odborníci vytvářejí procesy a systémy, které umožňují vyšší přesnost a transparentnost dat. Jakmile jsou data zkompilována, naše odborné znalosti v oblasti standardního vykazování maximalizují spokojenost zainteresovaných stran a tvorbu hodnoty.
  • Rozdíl, který si zasloužíte

   - Oceněná přední technologie v daném oboru vám nabízí potřebné nástroje pro vykazování udržitelnosti  
   - Povede vás globální tým expertů  
   - Oborové znalosti - budete průběžně informováni o nejlepší praxi ve vykazování udržitelnosti
  Výchozí text

  Transparentní vykazování budou zainterensované strany požadovat i nadále. Schopnost poskytovat a vykazovat tyto údaje může být pro úspěch podnikání kritická. Využijte služby Schneider Electric pro vykazování udržitelnosti, které vás zbaví administrativní zátěže a současně zajistí vás úspěch.

  Výhody

  • Výchozí text
   Zlepšete transparentnost vašich operací a budujte důvěru vašich zainteresovaných stran.
  • Výchozí text
   Sledujte pokrok dosažený pomocí iniciativ pro úsporu energie a udržitelnost, identifikujte
   příležitosti pro zlepšení.
  • Výchozí text
   Komplexní data o úsporách energie a udržitelnosti na jedné společné platformě umožňují informování klíčových zainteresovaných stran.