Czech Republic

Vítejte na internetových stránkách společnosti Schneider Electric

Vítejte na našich internetových stránkách.

Pro zobrazení dostupných produktů si můžete zvolit jinou zemi. Případně můžete přejít na globální internetové stránky, pokud chcete zobrazit informace o společnosti.

Zvolit jinou zemi nebo region

 • Default Alternative Text
  Ujistěte se, že vaše strategie poskytuje základní výhody

  Optimalizace portfolia udržitelnosti

  Default Alternative Text

  Výzvy

  Proměňte strategii v realitu. Ať již vaše strategie obsahuje úspory nákladů, podporu značky, zlepšení investorské pozice nebo inovaci produktů a služeb, my jsme zde pro vaše podnikání. Umíme vám pomoci sjednotit vaše cíle i záměry v oblasti udržitelnosti.
  • Zlepšení vašeho podnikání

   Pomůžeme vám pochopit strategii udržitelnosti vašeho podnikání a realizovat proveditelné změny ke zlepšení celkových výsledků. Jako skutečný poskytovatel řešení realizujeme end-to-end řešení, která podporují vaši celkovou strategii.
  • Proč Schneider Electric?

   Naše portfolio optimalizačních služeb se zaměřuje na procesní změny, které podporují vyšší výkon. Máme globální síť odborníků v oblasti zdrojů a nákupu, kteří jsou plně kompetentní k realizaci vaší strategie udržitelnosti. Pomůžeme vám tyto změny ve vaší organizaci v pravý čas zavést a zrealizovat.
  • Rozdíl, který si zasloužíte

   Ve spolupráci s naší globální sítí odborníků máme k dispozici profesionální kompetence v širokém spektru funkcí udržitelnosti.

   Jako skutečný poskytovatel řešení nabízíme end-to-end řešení, která podporují vaši celkovou strategii.

  Výchozí text

  Optimalizace portfolia

  Ve snaze o aktivní přístup a výsledky se zaměřujeme na procesní změny až na úroveň produktu a také na nekonvenční myšlení. Globální síť odborníků vám pomůže proměnit vaši strategii ve výsledky a vytvořit spolehlivý program udržitelnosti vašeho podnikání.