• A creative team holding a meeting regarding a windmill, renewable energy, energy efficiency, sustainability consulting.
  End-to-end korporátní řešení pro udržitelnost

  Služby udržitelnosti

  • Naše partnerství s SAC

   Schneider Electric vyvinul technologickou platformu, která využívá Sustainable Apparel Coalition (SAC) Higg Index, a pomáhá organizacím standardizovat měření a hodnocení environmentálních výsledků v oblasti oděvních výrobků na všech úrovních.

   A man using a tablet in front of a nearly finished constructed building, internet of things, smart city.
  • Sdílíme vaše nadšení pro udržitelnost podnikání

   CEO Jean-Pascal Tricoire prezentuje své myšlenky ohledně udržitelnosti.

   Dva muži v oblecích si podávají ruce - udržitelné podnikání, poradenství o udržitelnosti

   Výzvy

   Aby bylo možné měřit a vykazovat udržitelnost, musíte splnit požadavky akcionářů, zákazníků i zaměstnanců. Transparentnost ve firmě je zásadní pro vývoj strategie a realizaci projektů udržitelnosti, které přinášejí měřitelné výsledky. Potřebujete zmírnit rizika a současně podporovat inovace a finanční výsledky.
   Letecký pohled na panorama Chicaga, inteligentní město v noci.

   Korporátní řešení pro udržitelnost

   Řešení pro projekty, které splňují cíle udržitelnosti.

   Proč spolupracovat se společností Schneider Electric?

   • Výchozí text
Vytvoří strategii udržitelnosti Nabízíme komplexní strategie, které našim zákazníkům umožňují pochopit, kde se nacházejí nyní, a současně jim pomáháme dosáhnout stanovených cílů.
   • Ikona EcoXpert Zajistíme efektivitu a udržitelné výsledky Naše řešení pomáhají klientům dosáhnout jejich cílů v oblasti udržitelnosti pomocí úspor energie. Trvale sledujeme výsledky, garantujeme jejich zlepšování a vyhledáváme nové úspory.

   Fakta

   • Ikona SE Default 84% generálních ředitelů uvádí, že udržitelnost je nyní diskutována na úrovni představenstva.
   • Ikona SE Default 76% generálních ředitelů věří, že udržitelnost zabudovaná do základního oboru podnikání posílí růst tržeb a přinese nové příležitosti.
   • Ikona SE Default 93% generálních ředitelů věří, že měření celkového dopadu organizace vede k lepšímu rozhodování a většímu posílení dobré pověsti než pouhé finanční vykazování.
   • Ikona SE Default Od roku 2006 vykázaly společnosti uvedené na indexu Carbon Disclosure Leadership Index (CDLI) více než dvojnásobek výnosů Global 500.