Czech Republic

Vítejte na internetových stránkách společnosti Schneider Electric

Vítejte na našich internetových stránkách.

Pro zobrazení dostupných produktů si můžete zvolit jinou zemi. Případně můžete přejít na globální internetové stránky, pokud chcete zobrazit informace o společnosti.

Zvolit jinou zemi nebo region

 • Default Alternative Text

  Řešení pro monitorování napájení

  Řídíte jen to, co měříte.

  Podnikatel pracuje na počítači, software pro pro řízení energie, analýza velkých objemů dat

  Výzvy

  Mějte své napájení a energii pod kontrolou
  Maximalizujte dobu provozu vašeho elektrického systému, zajistěte dobrou kvalitu napájení, snižte vaší celkovou spotřebu energie a mějte pod kontrolou, kolik za energii platíte.
  • Zlepšení vašeho podnikání

   Naše řešení vám umožňují lépe identifikovat a zlepšovat kontrolu ECM (Opatření na úsporu energie) díky využití řídícího softwaru. Přispívají k efektivnějšímu a spolehlivějšímu napájení elektřinou a ke snížení poruchovosti a výskytu závad na zařízení, což vede k minimalizaci prostojů. Některé provozy musí fungovat v nepřetržitém režimu 24/7/365, a proto se firmy obracejí na Schneider Electric jako na odborníka, který nabízí řešení pro kritické napájení.
  • Proč Schneider Electric?

   Naše řešení pro řízení energie nabízí informace, které dovolují aktivně řídit spotřebu energie a provozní náklady a podporovat strategická rozhodnutí a nejlepší praxe v oboru řízení energie. Pomohou vám zvýšit energetickou účinnost, plně využít stávající aktiva a snížit emise bez ohrožení výkonnosti či kvality produktu.
  • Odlišení, které si zasloužíte

   Chceme být vaším důvěryhodným partnerem v oblasti energie. Nabízíme desítky let zkušeností v oboru řízení elektrických systémů, technologie výroby a integrace hardwaru/softwaru, poskytujeme řešení upravená na míru vašim potřebám, jejichž pomocí můžete sledovat spotřebu energie, monitorovat interní energetické podmínky a dělat včasná rozhodnutí k úspoře nákladů.
  Průmyslový dělník v řídícím centru

  Aplikace

  Výhody

  • Výchozí text
    
   Maximalizujte dostupnost sítě i její výkon
  • Výchozí text
    
   Optimalizujte systém pro rozvod energie.
  • Muž telefonuje a prohlíží si dokumentaci
    
   Zlepšete celkové výsledky.