Czech Republic

Vítejte na internetových stránkách společnosti Schneider Electric

Vítejte na našich internetových stránkách.

Pro zobrazení dostupných produktů si můžete zvolit jinou zemi. Případně můžete přejít na globální internetové stránky, pokud chcete zobrazit informace o společnosti.

Zvolit jinou zemi nebo region

 • Default Alternative Text

  Řešení Microgrid

  Default Alternative Text

  Výzvy

  Naše řešení upravená pro konkrétního zákazníka, flexibilní přístup a prokazatelné zkušenosti umožňují poskytovat moderní nezávislé mikrosítě, aniž byste přicházeli o výhody sítě centrální. Pomáháme vám zajistit maximální dobu provozu a takové možnosti řízení energie, jaká měli dříve k dispozici jen velcí výrobci energie a distributoři.
  • Zlepšete vaše podnikání

   Naše řešení využívající mikrosítě přizpůsobíme na míru vašim specifickým potřebám. Díky řízení odezvy na poptávku se naše řešení přizpůsobí vašim odběrovým špičkám a zohlední proměnné náklady na energii.
  • Proč Schneider Electric?

   Řešení pro inteligentní řízení energie nabízí chytřejší zdroje.
  • Rozdíl, který si zasloužíte

   Díky více než 700 dosud realizovaným projektům jsme prokázali svou odbornost v oblasti mikrosítí a jsme schopni vám nabídnout řešení na míru přesně podle vašich potřeb.
  Výchozí text

  Inteligentní mikrosítě

  Pro zajištění spolehlivého a kvalitního napájení se nelze spoléhat jen na služby dodavatele energie. I krátké výpadky nebo problémy s kvalitou napájení mohou ve vašem podniku způsobit chaos, nemluvě o problémech s interní distribucí, které vás mohou výrazně poškodit v důsledku zvýšení prostojů, ztráty zásob, zpoždění procesů nebo škod na zařízení.

  Výhody

  • Výchozí text

   Spolehlivost a bezpečnost napájení
  • Výchozí text

   Účinnost a optimalizace
  • Výchozí text

    Energetická udržitelnost