Czech Republic

Vítejte na internetových stránkách společnosti Schneider Electric

Vítejte na našich internetových stránkách.

Pro zobrazení dostupných produktů si můžete zvolit jinou zemi. Případně můžete přejít na globální internetové stránky, pokud chcete zobrazit informace o společnosti.

Zvolit jinou zemi nebo region

 • Default Alternative Text
  Jasný přehled o všech podnicích na jedné stránce

  Strategické plánování zdrojů energie

  Výchozí text

  Výzvy

  Úspěch vašich programů úspor energie a udržitelnosti významně závisí na základě, kterým je strategie. Formulování strategie, která zahrnuje různé pohledy různých oddělení a zainteresovaných osob v rámci vašeho podniku, může být obtížné. 

  • Zlepšení vašeho podnikání

   Ať již je vaším cílem udržitelnost s využitím méně zdrojů, efektivnější nákup energií nebo obojí, Schneider Electric je tím jediným partnerem, který vám může pomoci se vším, co potřebujete. V rámci procesu strategického plánování můžete vy a příslušní členové týmu Schneider Electric identifikovat vaše cíle, tolerance energetických rizik, akční plány a harmonogramy vašeho programu.
  • Proč Schneider Electric?

   • Pomůžeme vám realizovat efektivní program komoditních rizik a zpracujeme profil rizik, který stanoví strategický směr nákupu energie a následná doporučení.
   • Burza udržitelnosti Schneider Electric vám pomůže získat jasný obrázek o vaši situaci v oblasti udržitelnosti. Burza vám pomůže identifikovat a vyhodnotit současná obchodní rizika a příležitosti související s udržitelností.
  • Rozdíl, který si zasloužíte

   • Náš tým je tvořen odborníky v konkrétních oborech, ať již se jedná o konkrétní komoditní trh, kategorii služby nebo dodávku projektu.
   • Staneme se odborníky na váš podnik a na cíle vašeho programu a zajistíme, aby vaše projekty probíhaly přesně a efektivně.
   • Přemýšlíme kreativně a naším cílem je tvorba a realizace udržitelných a finančně zdravých řešení. Jsme zde jednoduše proto, abychom vám poskytli nezávislé vedení v nejlepším zájmu vašeho podniku.
  Výchozí text

  Strategické služby pro úspory energie a udržitelnost

  S pomocí zkušeností a podpory ze strany Schneider Electric nasměrujete svou organizaci ke strategii udržitelnosti a k posílení vaší konkurenceschopnosti, a současně zachováte spokojenost vašich zákazníků i zaměstnanců.

  Výhody

  • Výchozí text
   Dívejte se na energii a udržitelnost strategicky a ujistěte se, že veškerá vaše rozhodnutí podporují vaší finanční a provozní integritu.
  • Podnikatel s konstrukčním schématem, udržitelnost podnikání, řešení pro řízení energie, řízení udržitelnosti.
   Využijte Schneider Electric jako prodlouženou ruku vaší organizace, která bude vaším vůdcem v programu řízení energetických úspor a udržitelnosti.