Vítejte na internetových stránkách společnosti Schneider Electric

Vítejte na našich internetových stránkách.

Pro zobrazení dostupných produktů si můžete zvolit jinou zemi. Případně můžete přejít na globální internetové stránky, pokud chcete zobrazit informace o společnosti.

Zvolit jinou zemi nebo region

  • Default Alternative Text

   IoT Solutions World Congress 2016

   Join us on 25-27 Oct, 2016 at the IoT Solutions World Congress - the leading global event focusing on industrial IoT. Learn how our innovation is transforming industries and helping customers become more connected, efficient, safe, reliable and sustainable.

   Spustit video
  • Default Alternative Text

   Schneider Electric a Microsoft Azure

   Jak poskytovat digitální služby podporující IoT

   Spustit video
  • Default Alternative Text

   JSTE PŘIPRAVENI?

   Připravte se na budoucnost s novým jističem Masterpact MTZ.

   Spustit video
  • Default Alternative Text

   Dnešní zájmy v energetice: Odpověď Schneider Electric

   Toto video s infografikou popisuje tři hlavní trendy v energii: urbanizaci, industrializaci a digitalizaci a odpověď Schneider Electric v podobě energetické účinnosti, udržitelnosti a automatizace.

   Spustit video

   IoT pro průmysl

   Řešení Schneider Electric analyzují veškerá provozní data, kombinují je s externími daty a dávají je do kontextu, čímž umožňují rychleji přijímat lepší manažerská rozhodnutí.
   průmyslový software, muž se dotýká obrazovky s výkresy
   White Paper

   Další průmyslová revoluce je tu!

   Průmysl budoucnosti bude jiný. Méně stálé trhy, nové technologické možnosti, vyšší tlak na výkon. Se změnou přichází příležitost. Jste připraveni využít nových příležitostí, které nabízí nadcházející průmyslová revoluce?
   • Jak bude vypadat průmyslový závod budoucnosti?

    Nelze popřít, že nástup nových technologií a internetu věcí nás posunuje směrem ke 4. průmyslové revoluci. Vynález parního stroje je přirovnáván k současnému pokroku v automatizaci a robotizaci. Ať už tento jev nazveme Průmysl 4.0, kybernetická továrna nebo inteligentní závod, průmysloví zákazníci musí čelit novým výzvám.

    Vytváříme efektivní propojení mezi stroji, systémy a lidmi, čímž vytváříme reálné a udržitelné hodnoty pro dnešek i pro budoucnost.
    • Výchozí text
     Inteligentní stroj Udělejte váš stroj ještě chytřejší. Snadno. Více informací
    • Výchozí text
     Inteligentní provoz Dosáhněte dokonalosti v podnikání s průmyslovými řešeními připravenými na budoucnost. Zjistěte si více