Vítejte na internetových stránkách společnosti Schneider Electric

Vítejte na našich internetových stránkách.

Pro zobrazení dostupných produktů si můžete zvolit jinou zemi. Případně můžete přejít na globální internetové stránky, pokud chcete zobrazit informace o společnosti.

Zvolit jinou zemi nebo region

  • Default Alternative Text

   Představujeme EcoStruxure™ Power

   Řešení připojená k internetu věcí připravená vylepšit všechny aspekty vašeho systému distribuce energie. Převezměte plnou kontrolu díky datům v reálném čase a chytré analýze pro prediktivní údržbu.

  • Default Alternative Text

   SPOLEHLIVOST, která zachrání život

   Postavit nejmodernější a udržitelnou dětskou nemocnici je odvážná myšlenka. V dětské nemocnici v Nemours zajišťují generátory obnovení dodávky energie do 10 sekund. Týmy lékařů tak mají k dispozici čistý, nepřerušovaný a SPOLEHLIVÝ zdroj energie díky systému Schneider EcoStruxure™ Power.

   Podívejte se na video
  • Default Alternative Text

   Budoucnost distribuce elektřiny

   Naše portfolio digitalizovaných NN i VN řešení (včetně vzduchového jističe Masterpact MTZ ), která zajišťují konektivitu, řízení v reálném čase a inteligentní analýzy, zcela mění koncept rozvodu elektrické energie. Jste připraveni?

   Podívejte se na video

   EcoStruxure™ Power

   EcoStruxure Power dodává bezpečné, vysoce dostupné a energeticky účinné systémy rozvodu elektřiny pro architektury nízkého a vysokého napětí. Naše řešení řízení napájení s podporou IoT poskytují lepší konektivitu, provozní spolehlivost v reálném čase a inteligentní analýzy pro klid mysli a významný finanční přínos pro firmy všech velikostí ve všech fázích vývoje.
   Výchozí alternativní text

   Napájíme digitální budoucnost... již dnes!

   V naší elektronické příručce naleznete čtyři způsoby řízení nových modelů rozvodu elektřiny pro všechny, kteří projektují, staví, provozují nebo udržují budovy nebo kritická zařízení. Další informace

   Fakta o systému EcoStruxure Power

   • až 15% snížení nákladů na údržbu
   • až 10% snížení spotřeby energie
   • až 15% snížení projektových nákladů
   Výchozí alternativní text
   • Váš elektrický systém vám má co říct. Dejte mu hlas s EcoStruxure Power. Monitorujte rozvod napájení, očekávejte potřeby, lokalizujte problémy a dálkově ovládejte zařízení s řešením Smart Panels. Zjistěte více o Smart Panels.
   • Výchozí alternativní text
    Uvolněte růstový potenciál vaší firmy EcoXpert je oceňovaný přední partnerský program, který umožňuje partnerům rozvíjet své podnikání tím, že zajišťují implementaci naší architektury a platformy EcoStruxure™. Zjistěte více o našem partnerském programu EcoXpert Partner Program.
   • Výchozí alternativní text
    Energetické a rozvodné systémy Maximalizujte využitelný čas a účinnost vašich sítí s inovativními řešení řízení energie. Další informace
   • Výchozí alternativní text
    Řízení napájení Zlepšení dostupnosti a spolehlivosti společně s úsporou provozních nákladů díky sledování a řízení napájení. Další informace

   EcoStruxure pro vaší firmu

   Optimalizujte svou spotřebu energie, udržujte zdravé a produktivní prostředí, obnovte zastaralá zařízení a získejte přístup ke svým integrovaným řešením kdykoliv a odkudkoliv.
   Další informace

   Příběhy našich zákazníků – EcoStruxure Power

   • Dětská nemocnice Nemours

    Zjistěte, jak společnost Schneider Electric v zákulisí pomáhá poskytovat dětské nemocnici Nemours čistý a nepřetržitý zdroj energie.

   • Letiště Ženeva

    Modernizace elektrických rozvodů letiště – od parkoviště až po odletovou zónu – bez zpoždění.

   • Maison Manival

    Francouzská pekárna dokazuje, že připojené technologie Schneider mohou pomáhat i v tradičních odvětvích.

   • Hřiště na kriket v Melbourne

    Sledování nákladů spojených s provozem stadionu pro 100 000 diváků a kontrola úspor v reálném čase.

   • Světové turné inovačního summitu

    Objevte naše inovační summity a zjistěte, jak uspět v rychle se měnícím světě. Přidejte se k nám na dalším inovačním summitu 5.–6. dubna v Paříži, kde se budeme připravovat na svou roli motoru digitální ekonomiky.

    Připojte se k digitální revoluci!
    Default Alternative Text