Vítejte na internetových stránkách společnosti Schneider Electric

Vítejte na našich internetových stránkách.

Pro zobrazení dostupných produktů si můžete zvolit jinou zemi. Případně můžete přejít na globální internetové stránky, pokud chcete zobrazit informace o společnosti.

Zvolit jinou zemi nebo region

  • Default Alternative Text

   Jsme motorem INOVACE

   A řídíme je na každé úrovni pomocí systému EcoStruxure™. Podívejte se, jak společnost Schneider Electric uskutečňuje odvážné nápady prostřednictvím portfolia propojených a IoT kompatibilních INOVATIVNÍCH produktů, aplikací, analýz, služeb a řízení periferií.

   Podívejte se na video
  • Default Alternative Text

   2020: Ambice NULOVÉHO ODPADU

   NULOVÝ ODPAD ve výrobních závodech do roku 2020 je odvážná myšlenka. Společnost Whirlpool Corporation díky systému Schneider EcoStruxure™ využívá data a odbornou podporu k dosažení své strategie udržitelnosti.

   Podívejte se na video
  • Default Alternative Text

   Světové turné inovačního summitu

   V digitální ekonomice je k zachování konkurenceschopnosti zapotřebí odvážných myšlenek a inovací. Inovační summity společnosti Schneider Electric mají za hlavní cíl připravit vás na úspěch v této éře.

   Další informace

   EcoStruxure™: IoT-enabled architecture and platform

   EcoStruxure je otevřená vzájemně součinná architektura a platforma společnosti Schneider Electric kompatibilní s IoT s rychlou instalací pro domovy, budovy, datová centra, infrastrukturu a průmysl.

   EcoStruxure poskytuje inovace na všech úrovních od připojených produktů po řízení operací a aplikace, analýzy a služby v 6 odborných oblastech – energetika, IT, budovy, stroje, závody a elektrická síť – a přináší svým zákazníkům zvýšenou hodnotu v rámci bezpečnosti, spolehlivosti, efektivity provozu, udržitelnosti a připojení.

   Představujeme příběhy našich zákazníků

   • ArcelorMittal

    Společnost ArcelorMittal zvyšuje kvalitu oceli a přitom snižuje dopady výroby na životní prostředí pomocí systému Schneider EcoStruxure™ Plant.

   • Hilton Garden Inn, Dubaj, Mall of the Emirates

    Největší hotel Hilton Garden Inn mimo území Spojených států je nyní jedním z nejefektivnějších a nejudržitelnějších hotelů.

   • SA Power Networks

    Udržovat dodávku elektrické energie pro 1,5 milionu domácností i v nejsilnějších bouřích je odvážná ambice.

   • Telefónica

    Díky systému Schneider EcoStruxure™ IT zpracovává datové centrum společnosti Telefónica Alcalá neuvěřitelných 14 kW na jeden rack při současném zajištění spolehlivých služeb.

   Sledovat | Seriál IoT: Motor digitální ekonomiky

   Internet věcí (IoT) zcela přetváří způsob, jakým spolu firmy a zákazníci komunikují. Jsme svědky nevídaného přístupu k technologiím, rostoucích očekávání zákazníků a moře dat. Žádný obor nezůstane nedotčen. Tato exkluzivní série kanálu CNBC sponzorovaná společností Schneider Electric zkoumá trendy a technologie, které udávají směr přechodu do digitální ekonomiky.
   • Innovation Summit 2016 – Hlavní myšlenky

    Generální ředitel Schneider Electric, Jean-Pascal Tricoire, představil „Inovace na každé úrovni“ pro nový svět energie.

   • Světové turné inovačního summitu

    Objevte naše inovační summity a zjistěte, jak uspět v rychle se měnícím světě. Přidejte se k nám na dalším inovačním summitu 5.–6. dubna v Paříži, kde se budeme připravovat na svou roli motoru digitální ekonomiky.

    Připojte se k digitální revoluci!
    Default Alternative Text

    Fakta o systému EcoStruxure

    • 21 000 systémových integrátorů a partnerů v jednom ekosystému
    • 1,5 milionu spravovaných zařízení
    • Přes 40 komerčních digitálních služeb
    Výchozí alternativní text

    Objevte EcoStruxure™

    EcoStruxure™ je revoluční otevřený IoT systém, který vám v dnešním digitálním světě dává konkurenční výhodu. Objevte přidanou hodnotu využití internetu věcí pro bezpečnost, spolehlivost, efektivitu, udržitelnost a propojení pro vaše podnikání. Stáhnout
    Výchozí alternativní text