Vítejte na internetových stránkách společnosti Schneider Electric

Vítejte na našich internetových stránkách.

Pro zobrazení dostupných produktů si můžete zvolit jinou zemi. Případně můžete přejít na globální internetové stránky, pokud chcete zobrazit informace o společnosti.

Zvolit jinou zemi nebo region

  • Default Alternative Text

   2050: uhlíkově neutrální BUDOUCNOST

   Uspíšit uhlíkově neutrální BUDOUCNOST je odvážná ambice. A ještě odvážnější, když zajištění čisté energie milionům odběratelů znamená modernizovat stárnoucí rozvodné sítě. Společnost Enel dosahuje úspěchu díky systému Schneider EcoStruxure™ Grid.

   Podívejte se na video
  • Default Alternative Text

   SPOLEHLIVOST v bouři

   Udržovat dodávku elektrické energie pro 1,5 milionu domácností i v nejsilnějších bouřích je odvážná myšlenka. Systém Schneider EcoStruxure™ Grid zaručuje společnosti SA Power Networks SPOLEHLIVÉ monitorování a řízení rozsáhlé rozvodné sítě a pomáhá udržet obyvatele jižní Austrálie v bezpečí i v nejextrémnějších podmínkách.

   Podívejte se na video

   EcoStruxure™ Grid

   EcoStruxure Grid zvyšuje účinnost a udržitelnost vaší sítě kombinací různých prvků od zajištění plynulé výroby a integrace lokálních zdrojů až po vyrovnávání nabídky a poptávky.
   Výchozí alternativní text

   Nastartujte digitální elektrickou síť

   Modernizace a digitalizace elektrické sítě je příležitostí k růstu pro energetické společnosti. Zvyšuje spolehlivost, podporuje udržitelnost, zlepšuje efektivitu a bezpečnost a zvyšuje výkonnost. Přejít na příspěvek na blogu

   Fakty a trendy v energetice

   • 75 miliard zařízení bude připojených k internetu věcí do roku 2025
   • 58% nárůst celosvětové poptávky po energii do roku 2040
   • 72% pokles ceny solární energie od roku 2009
   Výchozí alternativní text
   • Nový svět energie V novém světe energie, ve kterém hrají zásadní roli trendy, jako je snižování emisí CO2, decentralizace a digitalizace, se musejí dodavatelé elektřiny vyvíjet a inovovat.
   • Budoucnost energie je tu Digitalizace, decentralizace a dekarbonizace mění způsob, jakým vytváříme, přenášíme, distribuujeme a spotřebováváme elektřinu. Více z rozhovoru našeho hlavního vedoucího pro strategie, Emmanuela Lagarriguea pro společnost Bloomberg; „Summit Budoucnost energie”.
   • Inteligentní sítě využijí svůj potenciál
    EcoStruxure for Electric Utilities Chytří distributoři se musí vyvíjet směrem k inteligentním sítím, novým obchodním modelům a novým zákaznickým službám, aby dosáhli růstu nad rámec prodeje energie. Podívat se na rady
   • Termální energie, elektrické vedení a překrásný západ slunce
    Digitální elektrická stanice Naše nové řešení kombinuje vzájemnou kompatibilitu a kybernetickou bezpečnost a připojení a využívá internet věcí k usnadnění procesů a shromažďování informací na úrovni terénu i podniku v reálném čase za účelem správy aktiv. Více informací

   Seznamte se s příběhy zákazníků o systému EcoStruxure™ Grid

   • Světové turné inovačního summitu

    Objevte naše inovační summity a zjistěte, jak uspět v rychle se měnícím světě. Přidejte se k nám na dalším inovačním summitu 5.–6. dubna v Paříži, kde se budeme připravovat na svou roli motoru digitální ekonomiky.

    Připojte se k digitální revoluci!
    Default Alternative Text