Vítejte na internetových stránkách společnosti Schneider Electric

Vítejte na našich internetových stránkách.

Pro zobrazení dostupných produktů si můžete zvolit jinou zemi. Případně můžete přejít na globální internetové stránky, pokud chcete zobrazit informace o společnosti.

Zvolit jinou zemi nebo region

  • Default Alternative Text

   SPOLEHLIVOST v bouři

   Udržovat dodávku elektrické energie pro 1,5 milionu domácností i v nejsilnějších bouřích je odvážná myšlenka. Systém Schneider EcoStruxure™ Grid zaručuje společnosti SA Power Networks SPOLEHLIVÉ monitorování a řízení rozsáhlé rozvodné sítě a pomáhá udržet obyvatele jižní Austrálie v bezpečí i v nejextrémnějších podmínkách.

   Podívejte se na video
  • Default Alternative Text

   Enel’s bold idea?

   A connected and clean full-electric world, enabling smart energy management of distributed assets, to achieve maximum efficiency and performance for the benefit of customers and all the people, by Marco Gazzino, Head of Partnerships & Innovation Intelligence, ENEL (Italy) #WhatsYourBoldIdea?

   Watch the interview See panel discussion
  • Young maintenance engineer team working in wind turbine farm at sunset

   Master today’s electric world

   Unlock the potential of the digital grid. Our report discusses the latest trends and innovative solutions with the power to change the game in your favor. Find out how distribution utilities can tackle challenges head on to succeed.

   Get the report
  • Default Alternative Text

   Grids smarter than ever

   What if you could keep the lights on even when the rest of the grid goes dark? New technologies enable greater network resilience.

   More in this CNBC episode

   EcoStruxure™ Grid

   EcoStruxure Grid zvyšuje účinnost a udržitelnost vaší sítě kombinací různých prvků od zajištění plynulé výroby a integrace lokálních zdrojů až po vyrovnávání nabídky a poptávky.

   Watch our utility partners talk bold ideas

   • Enel’s Marco Gazzino

    A more connected and electric world will mean it is vital to efficiently manage our resources. Innovation and the knowledge to bring it to the customer is the key to success.

   • ENWL's Steve Cox

    Digitization and automation at each level is vital in connecting users to the grid and preparing for future demands. Automation will see the human resources requirements change forever.

   • EON’s Michael French

    Guilt free energy and changing perceptions will alter how customers interact with utilities, creating a fundamental shift in the energy industry.

   One of misty mornings of May over Don Valley of Toronto.

   Embrace the circular economy

   Electric distribution utilities can maximize resource use and improve the environment - with upgrading and digitalizing your existing equipment from a long-lasting perspective. Read the blog post
   Výchozí alternativní text

   Fakty a trendy v energetice

   • 75 miliard zařízení bude připojených k internetu věcí do roku 2025
   • 58% nárůst celosvětové poptávky po energii do roku 2040
   • 72% pokles ceny solární energie od roku 2009
   • Budoucnost energie je tu Digitalizace, decentralizace a dekarbonizace mění způsob, jakým vytváříme, přenášíme, distribuujeme a spotřebováváme elektřinu. Více z rozhovoru našeho hlavního vedoucího pro strategie, Emmanuela Lagarriguea pro společnost Bloomberg; „Summit Budoucnost energie”.
   • Nový svět energie V novém světe energie, ve kterém hrají zásadní roli trendy, jako je snižování emisí CO2, decentralizace a digitalizace, se musejí dodavatelé elektřiny vyvíjet a inovovat.
   • Termální energie, elektrické vedení a překrásný západ slunce
    Digitální elektrická stanice Naše nové řešení kombinuje vzájemnou kompatibilitu a kybernetickou bezpečnost a připojení a využívá internet věcí k usnadnění procesů a shromažďování informací na úrovni terénu i podniku v reálném čase za účelem správy aktiv. Více informací
   • Inteligentní sítě využijí svůj potenciál
    EcoStruxure for Electric Utilities Chytří distributoři se musí vyvíjet směrem k inteligentním sítím, novým obchodním modelům a novým zákaznickým službám, aby dosáhli růstu nad rámec prodeje energie. Podívat se na rady

   Seznamte se s příběhy zákazníků o systému EcoStruxure™ Grid

   • Světové turné inovačního summitu

    Objevte naše inovační summity a zjistěte, jak uspět v rychle se měnícím světě. Přidejte se k nám na dalším inovačním summitu 5.–6. dubna v Paříži, kde se budeme připravovat na svou roli motoru digitální ekonomiky.

    Připojte se k digitální revoluci!
    Innovation Summit World Tour