Vítejte na internetových stránkách společnosti Schneider Electric

Vítejte na našich internetových stránkách.

Pro zobrazení dostupných produktů si můžete zvolit jinou zemi. Případně můžete přejít na globální internetové stránky, pokud chcete zobrazit informace o společnosti.

Zvolit jinou zemi nebo region

  • Default Alternative Text

   Spolehlivá data pro DIGITÁLNÍ životy

   Poskytování bezpečných cloudových služeb v jednom z nejvytíženějších datových center je odvážná myšlenka. Díky systému Schneider EcoStruxure™ IT zajišťuje datové centrum společnosti Telefónica v Alcalá poskytování spolehlivých služeb, které drží krok s čím dál více DIGITÁLNÍMI životy zákazníků, zatímco zpracovává neuvěřitelných 14 kW na jeden rack.

   Podívat se na video
  • Default Alternative Text

   PŘIPOJENÍ za každého počasí

   Udržet 4 000 studentů PŘIPOJENÝCH ke vzdělávání na světové úrovni je odvážná ambice. Díky systému Schneider EcoStruxure™ IT zajišťuje Bainbridge Island School District připojení ve školách, takže se studenti mohou učit, ať už prší, nebo svítí slunce.

   Podívejte se na video

   EcoStruxure™ IT

   V propojeném světě je stále důležitější chránit kritické informace a data. Zajistěte, aby se fyzická infrastruktura vašeho datového centra dokázala rychle přizpůsobit rostoucí zátěži způsobené internetem věcí a rozvojem – v cloudu i na úrovni koncových zařízení – bez dopadu na dostupnost a provozní účinnost.
   Výchozí alternativní text

   Objevte EcoStruxure for Data Center

   Zjistěte, jak můžete pomocí dat připojených zařízení pro konkrétní informace zvýšit odolnost, efektivitu a výkon svého datového centra. Navštívit webinář

   Fakta o systému EcoStruxure pro datová centra

   • 30% nárůst ve využití infrastruktury
   • 30% snížení planých poplachů
   • 60% zrychlení nasazení
   Výchozí alternativní text
   • Systémy datových center a sítí

    Jsme vedoucím poskytovatelem řešení pro fyzickou infrastrukturou pro celé datové centrum a jeho životní cyklus.

    Další informace
    Two men looking at laptop computer in a network data center, energy management software, energy efficiency.
   • Výchozí alternativní text
    Poskytovatelé cloudů a služeb V hektické éře rozpínavé digitalizace jsou to právě naše řešení, která umožňují poskytovatelům cloudových, telekomunikačních a kolokačních služeb hledět do budoucnosti s jistotou. Další informace
   • Pracovník banky
    Bankovnictví a finance Pomáháme bankám a finančním institucím dosahovat trvale udržitelného růstu, řídit provozní rizika a uspět v jejich digitalizaci. Další informace

   Příběhy našich zákazníků – EcoStruxure™ IT

   • Animal Logic

    Nahlédněte za oponu a odhalte, jak naše rychle nasazené, předpřipravené datové centrum pomáhá studiu vytvářejícímu animace a vizuální efekty pro filmy, jako jsou LEGO příběh, Matrix či Velký Gatsby.

   • Školní obvod ostrova Bainbridge

    Systém EcoStruxure™ IT zajišťuje trvalé vzdělávání ve skvělém prostředí. Zajišťuje chod školy s viditelností celé sítě v reálném čase.

   • Telefónica

    Díky systému EcoStruxure™ IT zpracovává datové centrum společnosti Telefónica Alcalá neuvěřitelných 14 kW na jeden rack při současném zajištění spolehlivých služeb. Zjistěte, jak společnost Telefónica zvýšila kapacitu a zlepšila svou nákladovou efektivitu.

   • Internap

    Společnost Internap, která zajišťuje kolokaci, udává tempo spojením našich modulárních a rozšiřitelných produktů pro růst spolehlivého zpracování na okraji s individuálním řešením infrastruktury datového centra.

   • Světové turné inovačního summitu

    Objevte naše inovační summity a zjistěte, jak uspět v rychle se měnícím světě. Přidejte se k nám na dalším inovačním summitu 5.–6. dubna v Paříži, kde se budeme připravovat na svou roli motoru digitální ekonomiky.

    Připojte se k digitální revoluci!
    Default Alternative Text