• Default Alternative Text

  Diverzita a inkluze

  Diverzita je naše dědictví a naše budoucnost. Buďte její součástí.

  Diverzita je nedílnou součástí historie, kultury a identity společnosti Schneider Electric. Inkluze je způsob, jak vnímáme odlišnost a jak s ní zacházíme. Chceme vytvořit inkluzivní kulturu, ve které je každá odlišnost vnímána jako přidaná hodnota pro firmu.
  • Výchozí alternativní text Jean-Pascal Tricoire se zúčastnil tiskové konference organizace UN Women v Davosu, kde byla představena první zpráva iniciativy HeForShe o genderové diverzitě HeForShe Parity Report.
  • Default Alternative Text Schneider Electric leaders continue their mobilization for gender equality
  • Výchozí alternativní text Jean-Pascal Tricoire, generální ředitel Schneider Electric, byl oceněn za své úsilí při prosazování rovnosti žen.
  • HeForShe IMPACT 10x10x10, Davos 2016

   V lednu 2016 v Davosu byla na konferenci HeForShe IMPACT 10x10x10 přednesena zpráva o genderové diverzitě. První zpráva o genderové diverzitě HeForShe Parity Report organizace UN Women obsahuje data o genderovém zastoupení od deseti předních světových společností.

  • Každý z nás je jedinečný

   Chceme vytvořit inkluzivní kulturu, ve které je každá odlišnost vnímána jako přidaná hodnota pro firmu.

  • Hlavní sídlo OSN v New Yorku

   Jean-Pascal Tricoire, generální ředitel Schneider Electric, dostal jedno z pěti uznávaných ocenění za prosazování a implementaci politik, které podporují pracovní, obchodní a společenskou rovnost žen.

   • Výchozí alternativní text

    130

    zemí
   • Výchozí alternativní text

    30

    Ambasadorů diverzity a inkluze
   • Výchozí alternativní text

    +23 000 žen

    přijatých v posledních 3 letech
   • #HeForShe Mobilizovali jsme se na podporu celosvětového hnutí solidarity

    Od té doby, co jsme se stali jedním z 10 korporátních podporovatelů IMPACT 10x10x10, se mnoho z našich mužských kolegů rychle a nadšeně připojilo k této iniciativě.

    Brožura HeForShe Mobilization (pdf, 932 Kb)
    Default Alternative Text
   • Podpora genderové rovnosti

    V posledním roce jsme prosadili a implementovali politiky, které podporují a posilují postavení žen na pracovišti. Pro úspěšnou transformaci firemní kultury jsme přijali genderovou rovnost jako naší prioritu a diverzita je nyní klíčovou složku naší obchodní a společenské strategie.

    Brožura o podpoře genderové rovnosti Supporting Gender Equality (pdf, 1 Mb)
    Default Alternative Text
   • Závazek vedoucích představitelů

    Změna naší kultury je jednou z hlavních výzev na naší cestě k genderově vyvážené firmě.
    Změna kultury začíná od shora.

    Brožura Top Leaders Commitment (pdf, 1,3 Mb)
    Business colleagues looking at blueprint
   • Women empowerment

    Když s našimi ženskými zaměstnanci jednáme se stejným respektem a úctou, jako s muži, vytváříme prostředí plné podpory a porozumění, ve kterém může každý jednotlivec realizovat svůj plný potenciál bez ohledu na své pohlaví nebo odlišnost.

    Brožura Women empowerment (pdf, 1,2 Mb)
    Default Alternative Text
   • Brožura Zjistěte více o politice inkluze a diverzity ve společnosti Schneider Electric

    Dokument o diverzitě a inkluzi popisuje, jak se příslušné zásady vztahují na společnost Schneider Electric a popisují způsob jejich implementace v celé společnosti.

    Brožura Diversity & Inclusion (pdf, 888 Kb)
    Default Alternative Text
   • White paper Jak může větší genderová vyváženost v prospívat podnikání globálních korporací

    Mnoho globálních korporací se těžko přizpůsobuje novým trendům, jako je volatilita ekonomiky a změna životního stylu. Výzkum prokázal, že jednou z hlavních příčin stagnace v dnešním podnikatelském prostředí je nedostatek nových nápadů a neochota k alternativním přístupům. Výzkum dále ukazuje, že výrazná genderová nevyváženost na úrovni vedení a středního managementu vede k nedostatku kreativity při řešení problémů. Tento dokument popisuje, jak genderová vyváženost podporuje růst a inovace.

    Dokument o přínosech genderové rovnosti ve firmách How Greater Gender Balance in Global Corporations Can Drive Business (pdf, 668 Kb)
    Default Alternative Text