• Default Alternative Text

  Kariéra

  Hledáme nadšené zájemce angažované pro budoucnost, kteří mají chuť spolupracovat a jsou připraveni na jedinečnou a smysluplnou kariéru v oboru digitální transformace řízení energií a automatizace.

Chcete změnit svět cenově dostupnou, udržitelnou energií? Pojďte na to!

Pokud se chcete rozvíjet jako profesionál, držíme pro vás místo. Schneider Electric ocení to, co váš činí jedinečnými — váš talent. Jsme dynamická globální společnost, která hledá lidi, jež nám pomohou provést energetickou revoluci ve prospěch udržitelnosti, efektivity, bezpečné a cenově dostupné energie pro každého.

Kdo jsme?

Schneider Electric je globální specialista na řízení energií a automatizaci. Při obratu ~ 24,7 miliard EUR v roce 2016, našich více než 144.000 zaměstnanců poskytuje služby zákazníkům ve více než 100 zemích a pomáhá jim řídit jejich energie a procesy způsoby, které jsou bezpečné, spolehlivé, efektivní a udržitelné. Naše technologie, software a služby, od nejjednodušších spínačů po složité provozní systémy, zlepšují způsob, jakým naši zákazníci řídí a automatizují své činnosti. Naše propojené technologie přetvářejí průmysl, transformují města a obohacují životy. Ve Schneider Electric tomu říkáme "Life Is On".

 • Novinky Inovace na každé úrovni

  Generální ředitel Schneider Electric, Jean-Pascal Tricoire, představil inovace Schneider na každé úrovni: měnící definici energie a automatizace pro nový svět energie, který je více elektrický, bez uhlíku, decentralizovaný a digitalizovaný, aby zajistil, že "Life Is On" kdekoli, pro kohokoli a v kteroukoli chvíli.

  Další informace
 • Novinky Go Green v projektu City 2016

  Studenti po celém světě se snaží řešit problémy skutečného světa

  Další informace
  Default Alternative Text