V nabídce vyberte zemi/oblast nebo klepněte na mapu světa *
Country Selector Alternate Image
Hotel Solutions
 
 
 

Hotely

 
 
 
 
 
 
 

Výzvy

Se zvyšujícími se náklady na energie a povědomí o životním prostředí, zvýšenými bezpečnostními riziky a stále se vyvíjejícími technologiemi, musíte chránit Vaše zisky a snižovat uhlíkovou stopu - po celou dobu nabývání nezapomenutelných zážitků a dojmů Vašich hostů. Ovlivňování investic obchodních partnerů je nezbytné provádět prostřednictvím jednoduchých a efektivních řešení jak v stávajících, tak v nových prostorách, které zajistí pozitivní ROI & dopad na hodnotu aktiv.

 
 
 
 
 

Řešení

Naše komplexní energetická řešení snižují provozní náklady až o 20% a zvýšují zisk až o 10%. Naše, ve své třídě nejlepší, řešení zabezpečení Vám poskytne klidný spánek. S naší architekturou EcoStruxure získáte výhodu plně integrovaného systému, a zároveň můžete snížit své investiční výdaje až o 15%. Naše jednoduchá integrovaná řešení Vám umožní věnovat více času plnění přání klientů a udržování konkurenční výhody.

 

Reference

 
  •  Vietnam - možnost snížení spotřeby o 20% pomocí jednoduchého energetického auditu
Viz více
referencí
 
Hotel Solutions

Kontaktní a poptávkový formulář - řešení pro hotely

Rádi Vám osobně představíme naši celkovou nabídku pro hotely. Horkou novinku - ideální regulátor pro hotelové pokoje, včetně jeho možnosti bezdrátové integrace pomocí řešení SmartStruxure Lite, které je vhodné jak pro rekonstrukce, tak pro nové budovy. Další možností je komunikace po otevřeném protokolu, který usnadní integraci do komplexního BMS systému SmartStruxure a dalších navazujících energetických řešení snižující Vaše provozní náklady.

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na osobní setkání!

:
Refresh Captcha

 
 
 
 
 
Shlédněte videa - Hotely
Podívejte se, jak Schneider Electric dodává kompletní řešení EcoStruxure pro Hesperia Tower za účelem dosažení vysoké úrovně efektivity a zároveň zvýšení zážitků hostů. Schneider Electric je jediným celosvětovým specialistou poskytujícím EcoStruxure - architekturu integrovaného systému sjednocující správu budovy, bezpečnost a výkon.
Zjistěte, jak může nástroj Energy Operation přinést užitečné informace, díky kterým lze zvýšit výkon a zisk.
Darren Cook, Sr. Director Engineering Europe pro Hilton Worldwide, vysvětluje výzvy energetického manažmentu celosvětové skupiny hotelů, a jak ho společnost Schneider Electric přivedla k novým řešením poté, co navštívil Cisco House v Londýně.
  
 

Publikace

 
 
  
 

Vítejte na Leaders in Hospitality CEE & CIS - Přední konference hotelů v Praze, 3-4.12.2013

Schneider Electric se zúčastní konference Leaders in Hospitality CEE & CIS Summit, přední události pro hotelový průmysl, která sdružuje přední hoteliéry, klíčové experty, vládní pracovníky a poskytovatele řešení v celém regionu. Konference poskytuje neocenitelnou příležitost získat nové informace o trhu, navázat nové obchodní kontakty a zjistit, kdo je kdo v průmyslu.

Leaders in hospitality CEE & CIS 2013

 
 
 
 
 
 
Řešení pro hotely
Správa hotelových budov
Pokoje
Veřejné prostory
Restaurační prostory
Energetická efektivita
Ovládání teploty a vzduchu
Bezpečnost a zabezpečení