• Manager and worker talking on production floor, industrial automation, machine control, hoisting.

  Řízení zdvihání

  Zvyšte inteligenci vašeho zdvihacího systému i vašeho podnikání

 • Optimalizovaná řešení pro zdvihací aplikace

  Jak omezit prostoje a minimalizovat údržbu vašich zdvihacích aplikací. Seznamte se s přizpůsobenými řešeními bezpečnosti Schneider Electric. Naši odborníci vás provedou džunglí norem a standardů, abyste se mohli soustředit na navrhování vašich strojů.

 • Bezdrátové dálkové ovládání pro zdvihací aplikace

  Podívejte se, jak ovládací systém Wireless Harmony eXLhoist Schneider Electric umožňuje intuitivní ovládání jeřábu jednou rukou, a současně zvyšuje bezpečnost.

  Rozmazaný muž dává pokyn k předmětu nahoře, průmyslová automatizace, zdvihání, řízení strojů.

  Výzvy

  Bez ohledu na váš obor - průmyslové nebo stavební, přístavní nebo rychlostavitelné jeřáby, jako výrobce jeřábů a zdvihacích zařízení hledáte inovativní způsoby konstrukce a výroby inteligentnějších jeřábových systémů v souladu s bezpečnostními normami a standardy.
  Mostový jeřáb v průmyslovém závodu, zvedání, průmyslová automatizace, řízení stroje.

  Řešení pro inteligentnější jeřáby a zdvihací zařízení

  Proč spolupracovat se společností Schneider Electric?

  • Výchozí text Váš partner pro inteligentnější zdvihací řešení Společnost Schneider Electric má více než 70 let zkušeností v oblasti zdvihacích a ovládacích systémů jeřábů. Pomůže vám rychle vytvářet bezpečnější, účinnější, připojené a flexibilní jeřáby za sníženou cenu.
  • Ikona grafu MachineStruxure Automatizační řešení MachineStruxure pomáhá rychleji vytvářet inteligentnější stroje a zařízení, a tím zvyšuje efektivitu, ziskovost a udržitelnost vašeho podnikání.