• Default Alternative Text

  Systémová řešení TVDA

  Zkraťte dobu návrhu pomocí testovaných, ověřených a zdokumentovaných architektur!

 • Zvyšte inteligenci vašeho stroje. Snadno. MachineStruxure

  Naše architektury připravené k použití (TVDA) vám pomohou zkrátit dobu uvedení na trh.

  Výchozí text

  Výzvy

  Hledáte inovativní způsoby rychlejšího navrhování a vytváření účinnějších a nákladově efektivnějších zařízení. Vaše systémy musí být spolehlivé, škálovatelné a schopné poskytovat ekonomická řešení pro vaše stroje. Potřebujete automatizační systém, který lze snadno nainstalovat a efektivně používat. Takový systém musí zahrnovat pokročilou prefabrikaci, snadno recyklovatelný software a podporu pro rychlou adaptaci. Transparentnost systému je nezbytná, stejně jako konektivita pro dálkové programování, ovládání a monitorování.
  Výchozí text

  Naše systémová řešení TVDA

  Zrychlete konstrukci, instalaci a uvedení do provozu pomocí flexibilních a ověřených architektur připravených k použití

  Proč s námi spolupracovat

  • Výchozí text
Testované, ověřené a zdokumentované architektury (TVDA, Tested, Validated, Documented Architectures) Přístup ke kompletní dokumentaci. Schémata zapojení, aplikace HMI a šablony projektů pro urychlení návrhu, instalace a uvedení do provozu, a současné přidávání hodnoty v celém procesu.
  • Ikona grafu Automatizační řešení MachineStruxure Automatizační řešení MachineStruxure pomáhá rychleji vytvářet inteligentnější stroje a zařízení, a tím zvyšuje efektivitu, ziskovost a udržitelnost vašeho podnikání.