• Default Alternative Text

  IoT Solutions World Congress 2016

  Join us on 25-27 Oct, 2016 at the IoT Solutions World Congress - the leading global event focusing on industrial IoT. Learn how our innovation is transforming industries and helping customers become more connected, efficient, safe, reliable and sustainable.

  Spustit video
 • Default Alternative Text

  Schneider Electric a Microsoft Azure

  Jak poskytovat digitální služby podporující IoT

  Spustit video
 • Default Alternative Text

  JSTE PŘIPRAVENI?

  Připravte se na budoucnost s novým jističem Masterpact MTZ.

  Spustit video
 • Default Alternative Text

  Dnešní zájmy v energetice: Odpověď Schneider Electric

  Toto video s infografikou popisuje tři hlavní trendy v energii: urbanizaci, industrializaci a digitalizaci a odpověď Schneider Electric v podobě energetické účinnosti, udržitelnosti a automatizace.

  Spustit video

  Internet věcí (IoT)

  Fenomén „internetu věcí“ (IoT) je vývoj, který ve skutečnosti již nějakou dobu probíhá Klíčové faktory tohoto vývoje zahrnují zrychlování nárůstu připojených zařízení, širší přijímání standardů (jako je Ethernet) a novou dostupnost „inteligentních“ technologií.
  Obchodník může sledovat řízení spotřeby energie pomocí tabletu, internet věcí

  Operational Intelligence

  Princip komunikace mezi zařízeními v internetu věcí není nový koncept. Avšak pojem Operational Intelligence implikuje novou úroveň přístupu k datům a zdrojům, která umožňuje šetřit náklady, rychleji reagovat a lépe se rozhodovat v osobním i pracovním životě.
  • Zpráva o stavu věci: IoT 2020

   Společnost Schneider Electric provedla průzkum o budoucnosti internetu věcí, možnostech okamžitého využití internetu věcí a zkušenostech s jeho úspěšnou implementací mezi 2 500 vedoucími pracovníky z celého světa.

   Zjistěte, k čemu došli
   Výchozí alternativní text

   Zjistěte, jak můžete těžit z výhod IoT

   Zjistěte, jak může IoT zjednodušit váš osobní i pracovní život. Náš dokument „IoT – Jak konektivita pohání provozní informační systém“ vám poskytne základní informace, které potřebujete pro využití potenciálu IoT ve vašem prostředí.
   Stáhnout