• Default Alternative Text

  Hannover Messe 2016

  25. - 29. dubna 2016

  Nová definice energetického managementu a automatizace

  Naše technologie zajišťují, že "Life Is On" všude na světě,
  pro všechny a kdykoli.
  Děkujeme za návštěvu našeho stánku a možnost předat vám informace o inovačních řešeních, která umožňují lepší připojení, udržitelnost, účinnost, bezpečnost a spolehlivost.

  Hannover Messe 2016 je naším startovním blokem pro budoucnost!

  Jste připraveni?

  Hannover 2016 - prohlídka stánku Schneider Electric

  Podívejte se na informace o našem letošním stánku v Hannoveru. Video je plně interaktivní, takže si můžete detailně prohlédnout naše novinky.
  • To nejlepší z veletrhu Hannover Messe 2016 Přečtěte si o nejlepších momentech veletrhu Hannover Messe 2016.
  • Life is On na veletrhu Hannover Messe Nenašli jste náš stánek C50 v hale 11? Podívejte se na náš 360°pohled na vašem chytrém telefonu nebo tabletu
  • Představení jističe Masterpact MTZ Jste připraveni? Snadný upgrade přes USB, konektivita s chytrým telefonem, měření energie první třídy a další funkce. Nový vzduchový jistič Masterpact MTZ je připravený na cokoli, i na budoucnost! Podívejte se na představení jističe Masterpact MTZ na veletrhu Hannover Messe v dubnu 2016!
  • Tisková konference Tisková konference - Živé vysílání z veletrhu Hannover Messe 2016
  • Nové digitální, výkonné a flexibilní ochranné relé Easergy P5 Protože rozvody elektřiny jsou základem všeho, společnost Schneider Electric přišla s digitální budoucností ochranných relé. Nové relé Easergy P5 je navrženo pro maximalizaci bezpečnosti, zabezpečení a spolehlivosti po celý životní cyklus.
  • Masterpact MTZ - Jste připraveni? Připravte se na budoucnost s novým vzduchovým jističem Masterpact MTZ. Zjistěte, co dělá tento jistič jedničkou v oboru a legendou zároveň - ochrana na každé úrovni vaší rozvodné sítě díky chytrým, inovačním funkcím, které zajišťují, že jste připraveni na všechno.
  • Továrna připravená na budoucnost Zakoupení plechovky limonády může spustit neočekávanou řetězovou reakci událostí a způsobit náhlé přetížení sítě ... a nebo nemusí. Zjistěte, co bude dál s novým vzduchovým jističem Masterpact MTZ.
  • Nemocnice připravená na budoucnost Instalace nové klimatizační jednotky může být zkázou pro celou elektrickou rozvodnou síť vaší budovy ... a nebo také nemusí. Zjistěte, co bude dál s novým vzduchovým jističem Masterpact MTZ.